Bolesť po trhaní sedmičky

13. júl 2023

Včera ráno mi zubár vytrhol sedmičku spodnú ,bol tam zapal a hnis.. trhanie bolo rýchle a bez komplikácii.. v podstate za minútu som bola vybavená. Bolesť nastala hned po pár minútach ako odoznela anestéza.. cely den ma to bolelo tak nepríjemne tupo,tak som si davala panadol a Paralen ,spalo sa dobre.. lenže teraz druhý den mi mierne opuchlo lico, cítim to take navrete tvrdé a boli to ,tak tahavo,tupo.. pulzujuco ale nic tragické. No liek proti bolesti som si aj tak dala... Je toto normálny priebeh po trhani? Zubár mi opuch nespomenul ked som sa pýtala co ma čaká doma... Tak neviem. Prvý krát som hola na trhani. Ďakujem za odpoveď

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gelifil
13. júl 2023

dlho....jeto individualne, mali ta poucit, dufa, ze si nejedla nic mliecne

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
acsa
13. júl 2023

Mal ti dat atb. Ani mne nedala zubarka. Tyzden som zila v bolestiach. Tak som sa k nej vratila a dala atb, do troch dni bola bolesť preč

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janka1011
13. júl 2023

Nestresuj, je to úplne normálne. Ja som mala silnú bolesť po trhaní mesiac. Aj opuch je normálny, videla som ľudí, čo mali po trhaní opuchnutú polovicu tváre. Kľud, prejde to. K zubárovi sa treba vrátiť, len ak by sa bolesť stupňovala, príp.nastúpila teplota - dá dren alebo ATB, ale väčšinou to nie je potrebné.

acsa
13. júl 2023

Pisala si ze tam bol zapal a hnis a vtedy by mal dat atb

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz