Bolesť polovice hlavy zub

8. okt 2023

Ahoj. Žienky cely víkend ma boli polovica hlavy vzadu na spankoch aj ucho citim bolesť a dosť teplé ucho mám. Mám pokazenú hornú sedmičku asi až na vytrhnutie zuba. Do zubára pôjdem zajtra. Len mam strach čo ked to nieje zub ale niečo ine ked ma boli polovica hlavy :(

bublinka1426
8. okt 2023

zu zubu dokaze boliet hlava, mna bolela polka tvare ( ucho hrdlo dokonca) tam je ten 3klanny nerv,,,

natty0987
8. okt 2023

Áhoj je to určite zub lebo moja sestra to tak mala ju bolela polka tvare a aj ucho na tej strane kde ju ten zub bolel takže si myslím že sa nemusíš ničoho obávať

31majka12
9. okt 2023

@natty0987 aj u mňa to bol zub ,opravili mi ho a bolesť prešla .
Ak máš ušné burrow kvapky tak na vatu a do ucha ,alebo kúsok cesnaku do Gazy a na hodinku do ucha , 2paraleny zobrať a pospať ...
Ja som sa dostala k doktorke až po týždni ,čo dovolenka a k inému nepojdem

martinusik91
9. okt 2023

Kľudne to môže byť zub. Ak nie tá sedmička tak zub múdrosti ak ho ešte máš. Poznám z vlastnej skúsenosti. Do ucha skús dať burrow kvapky a keď nemáš tak gázu do alpy a to do ucha. Alpou môžeš potierať aj okolo ucha, čelo...

stanulienkat
9. okt 2023

@31majka12 nikdy nerad nikomu, aby si dával cesnak do ucha, normálny lekár by sa chytil za hlavu. To sú také babské recepty senilných babiek.
Autorka -Daj si niečo od bolesti. Buď jeden Paralen, alebo jeden Ibalgin. Ušnými kvapkami síce nič nepokazíš, ale sú určené prioritne na zápal ucha, nie na bolest zuba, ktora vyžaruje do ucha.

31majka12
9. okt 2023

@stanulienkat mne cesnak zaberá ,ja z vlastnej skúsenosti radim.
Rady "stareniek" sú na nezaplatenie

stanulienkat
9. okt 2023

@31majka12 je to pravdepodobne placebo efekt. V telke som videla lekára, ktorý sa presne na tomto smial, že co za hlúposti sú ľudia schopní popichať si do ucha a spomínal tam cesnak.
A to je fajn, že spomínaš vlastnú skúsenosť, ale skús radšej radiť niečo, čo je medicínsky podložené, lebo môžeš niekomu vážne uškodiť takýmito hlúposťami z 18 storočia.