Bolesť v ľavom prsníku

annaxj
13. máj 2019

Dobrý deň, neviem či mi bude vedieť niekto poradiť ale mám 20 rokov a už asi 1/2 týždne mám bolesť v ľavom prsníku a aj v jednom bode pod pazuchu ale to iba keď tam stlačím. Bolesť necítim stále, iba občas a nieje nejak strašne silná že sa nedal vydržať. Nenahmatala som žiadnu hrčku ale mám pocit ako keby ľavý prsník bol trochu vetší ako ten pravý. (Ale niesom si istá či to tak nebolo aj predtým) bojím sa či by to nemohla by rakovina alebo niečo, neviem, na vyšetrení som ešte nikdy nebola. Nemá niekto nejaké skúsenosti že čo by to mohlo byť? :(

sapetka
13. máj 2019

@annaxj chod na usg, moze to byt len presilenie ale aj nieco vaznejsie. Na 100% ti povie dr. Tak sup sup a zajtra chod

zuzickar
13. máj 2019

@annaxj ja som mala presne toto iste, plus hrcky, bola som na sone, mala som to prechladnute, zvacsene uzliny mi tam videla a potom to casom preslo. Tiez mi napadali najhorsie scenare, ale gynekolog ma hned upokojil s tym, ze rakovina neboli.. drzim palce, ja som to pre istotu riesila tym sonom😉

nemenovana1999
13. máj 2019

Presne to isté mám aj ja len v tom iné ze tam mám ešte stále kus mlieko ked si potlacim po 4 rokoch od kojenia a kojila som len 3 mesiace no bola som s tim 7.5 pri gynekologovy a ten mi to hmatam no nič tam vraj nemám všetko mám v poriadku len že si to mlieko nemám vôbec tlačiť lebo ze ma to bude ešte viac bolieť na usg ma neposlal

agatenka88
12. jan 2024

@annaxj môžem vedieť čo ti vtedy zistili keď si mala také problémy?