Pociťujem bolesť v ľavom prsníku

domininini
2. okt 2020

Baby ahojte ... pociťujem bolesť v ľavom prsníku úplne na kraji tam v ľavo ako sa začína prsník ... prehmatala som si prsník necítim žiadnu hrcku ... bolesť je len keď sa toho miesta dotknem a zatlačím... prsník ani to miesto kde pociťujem bolesť nemam opuchnuty, ani bradavky sa nezmenili ani výtok nic .. len taká bolesť skokeby tam mám niečo natiahnuté ...
nestretli ste sa s takýmto niečim ? Nemáte skúsenosť ?

domininini
autor
2. okt 2020

@domininini ešte doplním že na sono som bola na konci februára všetko ok

domininini
autor
3. okt 2020

Nikto nic ?

zuzap33
3. okt 2020

@domininini tak co robis paniku, ked sono bolo ok. Keby tam bol nalez, tak ti ho popisu. Rakovina ani cysta nerastu jeden tyzden. Mozno si cvicila alebo nieco robila a natiahla slachy. Nerob problem, kde nie je.

domininini
autor
3. okt 2020

@zuzap33 ďakujem za nazor

ladyk001
3. okt 2020

@domininini myslis tak hore skoro az akoby pod pazuchou? ja mam posledne dni to iste presne...na dotyk trosku boli ..presne akoby nieco natiahnute som mala tam...netusim co to je

marca12
3. okt 2020

Aj ja tam mam bolesti,ale to mam z toho,ze mam skratene svaly na lavej strane

domininini
autor
3. okt 2020

Mna to tuto boli... :(

domininini
autor
3. okt 2020

Len na tom jedním mieste ... keď zdvihnem ruky alebo sa niekde opriem tým miestom ... boli to ako modrina

zuzap33
3. okt 2020

@domininini neboj sa, rakovina neboli a urcite nie pri opreti 😐. Vlastna skusenost... Niekde si sa mimovolne udrela alebo zle spala. Uz to nechaj

fiafia
3. okt 2020

@domininini mám presne tento problém už asi cca 2 mesiace. Posledné sono na preventívnej v apríli. Vždy je to také šup,šup vyšetrenie. Mám obavy, tak to idem Riešiť budúci týždeň. A niekto to písal vyššie,že rakovina neboli a ani rýchlo nerastie. Nieje pravda. Niektoré nádory vedia narast "z večera do rána" alebo stačí,že lekár niečo prehliadne.

eliska13
3. okt 2020

@fiafia hlavne sono nie je tak presne

domininini
autor
3. okt 2020

@eliska13 ja som mala sono dôkladne, cca 15minut pozreli mi všetko 🙂 mám množstvo mliečnych žliaz ...
@fiafia Hrcku som si nenahmatala žiadnu, skôr mliečne žľazy .. a boli má to pod nimi skôr ten sval .. ale v pondelok idem ku Dr

domininini
autor
3. okt 2020

@fiafia myslím keby to bolo niečo vážne bol by prsník opuchnuty

fiafia
3. okt 2020

@domininini kiežby. No ja sa aj v noci zobudím na bolesť keď ruku natiahnem, mňa aj pod pazuchou boli aj keď sa zohnem do predklonu je to taká výrazná bolesť. Trochu dúfam,že to mám z prerábky, človek sa ponaťahoval aj ťažké nosil a mňa to dlhšie obdobie boli,že už presne neviem dňa kedy to začalo 😭

domininini
autor
4. okt 2020

@fiafia a ides ku Dr?

fiafia
4. okt 2020

@domininini budem volať zajtra gyn. Uvidím co povie

surriana
4. okt 2020

Tiež ma bolieval prsník.....moja dr mi povedala že ak má bolí prsník a nenájdem si hrčku,nikdy to nieje rakovina.Niekoho bolievaju prsníky aj celý život.

domininini
autor
23. okt 2020

@fiafia ahoj čo si zistila ?

fiafia
23. okt 2020

@domininini gyn ma poslal na sono a to som mala v poriadku. No už ďalej neriešia. Prsník má stále bolí ale v momentálnej situácii už asi nič neviriesim 😲

veronika31122018
3. nov 2020

@domininini žienky prosím vás ja mám taký podobný problém mňa boli tak nad ľavým lesníkom až do ľavého ramena mi to ide niekedy mi ruka troska trpne aj pri niakom prudsom pohybe to zacítim ale aj keď som v kľude...nieje to niaka strašná bolesť že by som to musela riešiť liekmi ale mám strach či nejde o srdce...nakoľko mi asi pred týždňom zistili extrasystoli...nič vraj vážne ale predsa mám strach ...niekdy mi chodí hlavou aby som nedostala niaky infarkt alebo tak..poraďte žienky čo si o Tom myslíte ...ako hovorím dá sa stým normálne fungovať ale predsa ...ja som taká že si veľmi na sebe všetko všímam...každé pichnutie všetko....prikladám foto kde ma to bolí...
Od toho nad prsníka az do tej ľavej ruku

veronika31122018
3. nov 2020

@veronika31122018 boli ma to tam kde je tá čierna myslíte že by to mohlo mať niečo stým srdcom??

veronika31122018
3. nov 2020

@veronika31122018 chcem ešte povedať že mám aj tetanicky syndrom...

domininini
autor
4. nov 2020

@veronika31122018 ja by som išla sa k Dr poradiť lebo my tu ti nebudeme vedieť odborne pomôcť :/

jefinka18
31. aug 2021

@veronika31122018 ahoj, ako si vtedy dopadla? mna to boli presne tam uz mesiac, tiez mam tetaniu...na sono idem bud tyzden, hrcku som si nenahmatala

sasii_sasii
21. sep 2022

@jefinka18 ako si prosim dopadla?

sasii_sasii
21. sep 2022
dlady
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janinamojka
26. nov 2022

@dlady nemôže to byť hormonálne niečo??mňa takto bolia mliečne žľazy, ale nie pravidelne, nie na tom istom mieste..ale brutálne.. úplne ťahanie cítim,ani spať neviem.

pusinocka664
9. dec 2022

@dlady nemôže to byť od chrbtice?

katarinka2511
20. mar 2023

Ahojte, mňa bolia prsia každý mesiac keď nám dostať menzes aj 10 dní pred, ako PMS niekedy až neznesiteľne...