Bolesť v podbrušku

anny1984
26. nov 2022

Možno mi poradíte alebo aspoň usmerníte čo mám robiť. Už dlhšie (cca 6m) ma trápi bolesť v podbrušku. Mala som počas roka zápal moč. mechúra (doliečený), ureaplazmy 3x atb., kým zabrali. Preliečený samozrejme aj manžel. Konečne mám dobré výsledky. Tehotná nie som. Odrodila som 3 deti. Posledné pred 3.rokmi. MS dá sa povedať pravidelný +/- 1-2 dni. Už som sa tešila z dobrých výsledkov, že atb zabrali a po kontrole bolesti prišli znovu. Nie je to ani ovulácia, tá by mi tak dlho netrvala. Mám aj myóm, ktorý má cca 2cm. Čo by mohlo robiť takéto problémy okrem maternice a mechúra? Iné ťažkosti totiž nemám. Nemá niekto z vás skúsenosť? Viem, že každé telo je iné. No už som zúfala. Nepomohlo by mi komplexnejšie vyšetrenie? Bolesť prichádza nezávisle od činnosti.
Ďakujem za každú reakciu.

prišli znovu

alenamihal
26. nov 2022

Presne tym istym prechadzam brrr...vysledky zatial vsetko negatitivne...vcera som bola na kolono u gastra,tak vsetko ok...myslela som si ,ze neaka alergia na jedlo,tak tiez vsetko ok...urologia tiez dobre...a gynda taktiez....takze som to skusila u fizioterapeuta a bum bolesti presli...ono ja som nemala bolesti len skor taky discomfort,co som ani v noci nemohla spat...jedine ,co mi pomahal bol pupik masticka a suche teplo...moze to byt od chrbtice....chrbtica ma vela prepojeni...skus este fizio 2x do mesiaca...ja som schudla a upravila som si aj stravu,lebo som isto myslela,ze je to strava ...vsetko vsade vysledky ok a clovek uz nevie co dalej...vela veci som zmenila,lebo na lekarov sa neda spolahnut....

anny1984
autor
26. nov 2022

@alenamihal Aj to mi napadlo. Dosť som v lete robila v záhrade a stále som sa zohýnala, aj teraz som stále v pohybe pri deťoch. Vďaka 👍