Bolesť zubov pri bielení purewhitening

lucikc20
1. okt 2023

Ahojte, bielim si zuby resp. sa o to pokúšam metódou purewhitening - domáce bielenie. Prvú noc som vydržala s 10% peroxidom len 7 hodín, druhu noc len asi 3 hodiny, nemôžem vydržať kvôli hroznej bolesti všetkých predných horných a dolných zubov. Bielenie som prerušila na 1 týždeň a používam na odporučenie mojej hygieničky pastu sensodyne pronamel a krém na zuby gc tooth mouse. Zatiaľ som neskúšala pokračovať v bielení, ale zajtra idem na to opäť. V noci keď som sa budila na bolest tak som si dala Ibalgin 400, prvú noc pomohol ale druhu už nie. Takisto používam aj sprej glimbax ale ten pomáha len na pár minút. Je to taká bolest že nemôžem v noci znova zaspať, mám chuť vyhodiť celú sadu purewhitening von oknom a následne skočiť tiež. Sú to hrozne pulzujúce bodave ostré bolesti dnu v zuboch, nikdy ma tak zuby neboleli. Písala som hygieničke a dokonca aj firme purewhitening, vraj mi pošlú nové upravené gély na citlivé zuby. Otázka pre baby s reálnymi skúsenosťami s týmito bielením - mali ste aj vy také bolesti ? Čo vám pomohlo, aký liek? Stalo sa nejakej že ste proste nezvládli to bielenie ? Je možnosť vrátenia peňazí keď to jednoducho nedám ?

Prosím nepíšte mi že mi tak treba lebo vymýšľam, nepíšte mi že si kazím zuby. Pýtam si pomoc, nie vaše súdenie. Prosím píšte baby ktoré máte reálne skúsenosti s týmto typom bielenia. Ďakujem

syslik81
1. okt 2023

nemala by si uz pokracovat ..bielit sa daju len zdrave zuby a ty mas zrejme odhalene krcky .. takze bud bielenie priamo u zubara pod dohladom alebo kalsi na to .. a nie peniaze ti nevratia-to nieje ich chyba mal ta zubar upozornit

marcellka32
1. okt 2023

Skončiť lebo si narobis väčšie problémy...
Ak zuby bolia a teba veľmi bolia, tak nie je o čom

yelena159
1. okt 2023

@lucikc20 Síce ja osobne s tým nemám skúsenosť, môj brat mal tie isté problémy. Nakoniec sa na to vykašľal.

Vyhľadala som o tom niečo. Píše sa, že to prvé 2 dni zvykne bolieť a potom by mala bolesť ustúpiť. Tak neviem. Ak chceš vyjadrenia ľudí, ktorí s tým majú skúsenosti, vyhľadaj si "pure whitening teeth pain reddit", teda ak vieš po anglicky.

baboobchod
2. okt 2023

Ja som to absolvovala. Skoda 300 €, do polroka som mala zuby rovnaké (a to nepijem veľa kávy, caj a víno vôbec).
No ale k veci, ja som bolesti nemala, prvé noci ma sem-tam pichlo v zuboch krátko po nasadení gélu, potom už nie 🤷🏼‍♀️