Skúsenosti s bielením zubov u zubára

lucikc20
4. jan 2021

Ahojte, mám 22 rokov, nefajčím, nepijem kávu no aj tak mám odmalička žlté zuby ... skúsila som aj bieliace pásky, zubné pasty, násady na bielenie, čierny prášok a nič ... preto uvažujem nad vybielenie si zubov peroxidom - ambulantne u zubára. Máte s tým nejaké skúsenosti ? Pomohlo vam to ? Ako dlho ste mali belšie zuby ? Ďakujem 😊

tncka
5. jan 2021

@lucikc20 odradila ma ta cena,ja chodim k sukromnemu a teda 400e viem vyuzit aj lepsie

babydesire
5. jan 2021

@lucikc20 ja som platila 70€ za dentalnu hygienu (dovera preplati) ale rozdiel som citila a videla minimalny a kratkodoby,,lenze ja mam zasa biele zuby,takze vtomto az taky rozdiel nebol,ako ked si ich sama vycistim,akurat zubny kamen mi odstranila,,za par dni bol spat tak sko predtym,,zmna zbytocna strata penazi,akurat trn kamen ma strasi,ale ten si oskrabem aj sama a plak v podstate nemam vobec alebo minimalny

babydesire
5. jan 2021

@tncka 400€?kristusaak a to co ti chceli aj jazyk vybielit? 😯

marcellka32
5. jan 2021

@babydesire to je ešte dobra cena, ver mi

de_zi
5. jan 2021

@lucikc20 Ja som platila 300 € za bielenie Pure whitening. Zubárka mi spravila na mieru priesvitné nosiče (násady) do ktorých sa na noc aplikuje gél. Po vypotrebovaní som išla ešte na dobielenie. Gél si môžeš kedykoľvek dokúpiť, ak chceš viac vybieliť alebo neskôr dobieliť. To už potom neni také drahé 🙂 Ja neľutujem ani euro, strašne mi to pomohlo, konečne sa nehanbím normálne usmiať. Taktiež som nefajčiarka. Zatiaľ mi odtieň drží cca pol roka po ukončení bielenia, uvidíme neskôr. 😊

nikanikk
5. jan 2021

@de_zi a nemas citlivejsie zuby? Ja by som tiez isla, ale moje zuby su uz aj bez toho velmi citlive a bojim sa, ze by sa mi to este zhorsilo.

de_zi
5. jan 2021

@nikanikk boli citlivé len počas bielenia. Keď som jeden deň nebielila, tak to hneď ustalo. Čiže nemá to efekt na citlivosť z dlhodobého hladiska 😉 ale určite sa poraď so zubárkou

nikanikk
5. jan 2021

@de_zi dakujem 🙏

avokado28
22. jan 2023

@de_zi ahoj, ako prosim ta hodnotis pure whitening po dlhsom case?

de_zi
23. jan 2023

@avokado28 Ahoj, už od toho ubehol naozaj dlhý čas a bolo by potrebné znova dobieliť. Bola som tehotná a potom dojčila, tak som to neriešila. Dá sa ale povedať, že stále nie som na tom tak zle, ako pred prvým bielením. 🙂

quikk
23. feb 2023

@de_zi ahoj mozem sa opytat kolko ta stalo dokupenie toho gelu?

de_zi
23. feb 2023

@quikk Uff, už si nepamätám. Ja som ho dokonca ani nekupovala, mala som jeden navyše ako darček. Nech to bolo v tej dobe cca 20 - 30 €? Ale len tipujem. 🙂

sarita510
24. jan 2024

@de_zi kde si bola prosim ?

de_zi
24. jan 2024

@sarita510 U nás v meste (Holíč)