Bolesti brucha vystrelujúce do chrbtice

juliastrakovave
19. okt 2021

Dobrý deň vopred ďakujem za každý skúsenosť a radu. Ide o to ,že stava sa mi v noci najčastejšie mávam bolesti brucha ktoré vystrelujú do chrbtice. Bolesť je prenikava bodava skorej na pravej strasne pod rebrami. Trvá aj niekoľko hodín kým sa mi ako tak uľaví. U lekara som bola niekoľko krát a vždy mi dal len algifen kvapky už mi nezaberajú a mám aj nospu. Myslím si že to bude pravdepodobne žlčník. Máte s tým skúsenosť ako sa lieči, čo všetko to obnáša, na čo sa mám zamerať. Už som s toho na nervy keďže musím fungovať pri deťoch... Ďakujem

satanca
19. okt 2021

@juliastrakovave mam to iste... bola si na sone? Mne nič nezistili... asi budem mat piesok/blato, ktoré na sone ešte zatiaľ nevidno... otázka času kedy budem mat kamene... ide ma poraziť od jedu, stravujem sa zdravo, som veganka, nechápem od coho... planujem ísť ako samoplatca na MRCP... tam by sa malo ukázať aj blato/piesok

juliastrakovave
autor
19. okt 2021

@satanca nie ešte mňa na sono neobjednaval. O 10.30 mám ísť ku lekárovi som zvedavá čo mi povie a čo hlavne bude. Aj si dávaš dačo od bolesti? Napíšem ako som dopadla

kiqusiq
19. okt 2021

@juliastrakovave ahoj ja mam podobné bolesti ale na opačnej teda lavej strane striela mi to ak do boku a chrbta. Mala som zapal ale ten som liecila antibiotikami, teraz ma lekarka poslala na rehbilitacie ak je to od chrbta. Tiez ma zatial neposlala na sono ale nezda sa mi to 😕

juliastrakovave
autor
19. okt 2021

@kiqusiq no mňa poslal dnes na sono mám sa objednať ale upozornil mna že kvôli korone budem musieť čakať. Aj máš diétu alebo dačo?
Ja teda nemám nákazane ale bojím sa jesť niečo normálne až to nieje horšie. Dostala som injekciu a lieky tak uvidíme zatiaľ stále rovnako sa cítim

satanca
19. okt 2021

@juliastrakovave nie ja som striktne proti liekom. žiadne analgetika do seba nedávam. Ta bolest je mierna našťastie. Ale asi žlčník to bude, blato alebo piesok

kiqusiq
19. okt 2021

@juliastrakovave nie nemám nakazane nic v podstate ani neviem čo mi je 😔😔 dala ma doktorka este na tie rehabilitacie a ze ked ani to nepomoze tak az potom sono... 😔 tak som zvedava mam mierne obavy pretoze nemyslim si ze by to bolo priamo z chrbtice, mozno ano, mozno nie

majulino
19. okt 2021

@juliastrakovave je to žlčník. Pomaha buscopan/no spa. Nehybat sa vtedy velmi a zlcnikova dieta. V xase koliky pomalicky popíjať teplý caj (najlepsie zlcnikovy) a hlavne v ziadnom pripade sa nesmú!!! Brat lieky od bolesti. Vydup si sono

janame
15. mar 2023

@kiquisiq ahoj, prosím Ťa, aj Ti zistili, z čoho si mala tie bolesti?