Bolesti hlavy v 12tt a paralen nepomáha

nikolleta888
12. aug 2019

Dobre rano chcela by sa spytat uz druhy mam bolesti hlavy ktore neustupuju ani po uziti paralenu ktory mi odporucili v lekarni, som v 12.tyzdni.
Je to bezne taketo bolesti hlavy? Alebo mam ist lekarovi? Prosim o radu (tlak som mala dobry) .

nikolleta888
autor
12. aug 2019

@nikolleta888 druhy deň* )

caramellka
12. aug 2019

Ja som mala v začiatkoch tehotenstva, možno v 10.tt neskutočnú 3-dňovú migrénu, bolo mi "na zomretie", musela som si zobrať dovolenku z práce, po troch dňoch to prešlo a celé tehotenstvo som mala potom už našťastie od migrén pokoj. Bola som vtedy aj u obvodnej dr. a povolila mi Paralen.

nikolleta888
autor
12. aug 2019

@caramellka tak je to normalne nemam sa bat? Lebo som prvy krat tehotna tak som sa bala ze ci je to bezne , dakujem velmi pekne za odpoved.

caramellka
12. aug 2019

@nikolleta888 Ak máte obavy, tak si kľudne zavolajte k lekárovi, zato nič nedáte. Bolesti hlavy môžu byť spôsobené aj zmenou hladiny hormónov v tehotenstve.

queen_mary
12. aug 2019

@nikolleta888 ja som tiez prve 3 mesiace trpela migrenami. Zabrala mi kombinacia paralen, magnezium (roztahuje cievy, tak asi aj to trosku pomohlo), pila som Fatru a isla som na masaz krcnej chrbtice. Po tomto rituale mi bolest zvykla prejsť.

nikpa
12. aug 2019

@nikolleta888 mňa bolieva hlava každý jeden deň celý druhý a tretí mesiac. Nezaberalo nič, potom som si už ani nič nedávala lebo to bolo zbytočne
Začiatok druhého trimestra to ustúpilo

martuska005
12. aug 2019

Skús pit viac vody

nikolleta888
autor
12. aug 2019

Dakujem kazdej za odpoved/radu .

magnolia555
13. aug 2019

@nikolleta888 ahoj, no ja som mala počas prvých štyroch mesiacov migrénu takmer každý deň a vždy večer. Potom to samé prešlo. Paralen som si dávala vždy iba polovicu a k tomu magnézium. Ale človek to musí iba vydržať a prespať. Spánok mi pomohol najviac