Bolesti jazvy 6 mesiacov po sekcii

77eliska77
10. apr 2019

Ahojte som pol roka po porode sekciou. Neboli mi nic mozno 2 mesiace som pocitovala slabe bolesti ale nic vazne. Teraz ma asi 3 dni pobolieva jazva a akoby to trocha stipalo ked to stacim a ked sa namaham tak isto. Je to nornalne?citala som ze jazva sa zvnutra hoji aj rok.no neviem ked mi nebolo nic a az teraz? Teta mi vravela ze za to vraj moze aj pocasie ...ale ked to aj stipe .

eko22
10. apr 2019

Nenamáhala si sa v poslednej dobre viac ako inokedy? Netlačíš si na tu jazvu napríklad nohavicami alebo tak?

77eliska77
autor
10. apr 2019

@eko22 akurat som niesla malu dole schodami v autosedacke ako je to trochu tazsie a netlacin si ničím tam ...mohlo to byt z tej sedacky?

win_gi
10. apr 2019

@77eliska77 môžeš to mať podráždené, mala by si byť viac v klude, nenadrapovať sa ani so sedačkou do auta aj s malou a nenos nohavice, ktoré sú po bedrá, rifle atď radšej niečo vyššie...

flientica
10. apr 2019

Podla mna si si to mohla este potyrit ked si niesla tu sedacku, je pravda, ze sa to hoji vnutri dlhsie takze asi este nie je uplne vhodne sa takto nadrapovat s vecami. Skus si dat teraz trosku pauzu ci to prejde ked sa nebudes namahat

masenkamedvedova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bronik89
10. apr 2019

Hmmm mohla si si ju trocha natiahnuť tým prevlákaním ťažkých vecí. Viem, že si myslíš, že pol roka je dosť, no podľa m§a by si sa ešte tak moc naťahovať nemala

tuppuk
10. apr 2019

Dávaj si viac pozor, ono sa to nezdá, ale jeden zlý pohyb a nebude dobre, ak ti to neprejde veď zájdi k DR., ale tak to hádam dobre dopadne 🙂

akijenka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz