Bolesti kĺbov z nosenia dieťaťa. Čo pomáha?

petrajezura
29. feb 2008

Ahojte, som mamou 5 mesacneho "obra" - takmer 9 kg a priserne ma rano bolievaju klby - hlavne rameno, ale aj zapastia, kolena a clenky. Viete nejaky recept? Nosit ho musim, aj ked sa snazim cim menej. Niekto mi este radil kolagen, ale mozem to pri kojeni? Vdaka, Petr.a

magg
29. feb 2008

nebola by lepsia prehliadka u lekara, ci to nie je nejake ochorenie? a popripade by ti vedel nieco aj odporucit

shela
29. feb 2008

petrajezura...nie si sama co mas takeho obrika..moja mala ma 6 mesiacov a pred 2 tyzdnami mala 9,6kg...teraz ani nechcem vediet kolko ma...a s tymi klbamy je to uplne normalne..mna uz z nej boli cely clovek .. 😔 no ale co uz nic ine nam neostava..aspon mne pomaha ked si napustim vanu a relaxujem v nej aspon taku hodinku...

tini
29. feb 2008

Petrajezura, mna tiez bolia klby, negativna stranka kojenia a chybania hormonov ☹ Skus bastit zelatinu, zele medvedikov a tak, to je dobre na chrupavku a mne to pomaha.

mokuska
23. jún 2008

bolo by ti dobre zajst za odbornikom na reumatologiu,aby sa bud potvrdil zapal alebo ubytok maziva v kolenach ,mne takto zitili ubytok maziva a ta bolest je hrozna,gumený mackovia nepomozu treba jest kondroproduktiva,tak mi to povedala reumatologicka so smiechom.najdi si cas a porad sa s odbornikom pokial je cas na napravu,Drzim palceky

nobody
23. jún 2008

kolagen ti neublíží, ale jak radily holky, tím se řiď

sirinka
23. jún 2008

ahoj, mam tu samu skusenost...snaz sa vymienat strany, na ktorej ho nosis a hlavne pouzivaj zdravu pomocku...babysatku alebo babyvak. vecer si daj vinko a manzel nech ta trosku pomasiruje 😉 moja klara ma teraz 11 a pol mesiaca a necelych 12 kil a nastastie uz sa nechce tolko vela nosit a aj bolesti uz takmer vymizli. ale ak by pretrvavali a boli fakt dost intenzivne, asi by si mala zajst za odbornikom. hlavne si musis byt ista, ci je to fakt iba z toho nosenia.