• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bolesti kĺbov z nosenia dieťaťa. Čo pomáha?

23. júna 2008 
Ahojte, som mamou 5 mesacneho "obra" - takmer 9 kg a priserne ma rano bolievaju klby - hlavne rameno, ale aj zapastia, kolena a clenky. Viete nejaky recept? Nosit ho musim, aj ked sa snazim cim menej. Niekto mi este radil kolagen, ale mozem to pri kojeni? Vdaka, Petr.a
29. feb 2008 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebola by lepsia prehliadka u lekara, ci to nie je nejake ochorenie? a popripade by ti vedel nieco aj odporucit
29. feb 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petrajezura...nie si sama co mas takeho obrika..moja mala ma 6 mesiacov a pred 2 tyzdnami mala 9,6kg...teraz ani nechcem vediet kolko ma...a s tymi klbamy je to uplne normalne..mna uz z nej boli cely clovek .. :pensive: no ale co uz nic ine nam neostava..aspon mne pomaha ked si napustim vanu a relaxujem v nej aspon taku hodinku...
29. feb 2008 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petrajezura, mna tiez bolia klby, negativna stranka kojenia a chybania hormonov :frowning2: Skus bastit zelatinu, zele medvedikov a tak, to je dobre na chrupavku a mne to pomaha.
29. feb 2008 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolo by ti dobre zajst za odbornikom na reumatologiu,aby sa bud potvrdil zapal alebo ubytok maziva v kolenach ,mne takto zitili ubytok maziva a ta bolest je hrozna,gumený mackovia nepomozu treba jest kondroproduktiva,tak mi to povedala reumatologicka so smiechom.najdi si cas a porad sa s odbornikom pokial je cas na napravu,Drzim palceky
23. jún 2008 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolagen ti neublíží, ale jak radily holky, tím se řiď
23. jún 2008 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, mam tu samu skusenost...snaz sa vymienat strany, na ktorej ho nosis a hlavne pouzivaj zdravu pomocku...babysatku alebo babyvak. vecer si daj vinko a manzel nech ta trosku pomasiruje :wink: moja klara ma teraz 11 a pol mesiaca a necelych 12 kil a nastastie uz sa nechce tolko vela nosit a aj bolesti uz takmer vymizli. ale ak by pretrvavali a boli fakt dost intenzivne, asi by si mala zajst za odbornikom. hlavne si musis byt ista, ci je to fakt iba z toho nosenia.
23. jún 2008 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok