Bolesti krížov a podbruška

miley13
7. apr 2020

Ahojte mam dost silne bolesti v oblasti krizov na pravej strane a bolesti v podbrusku.Bolest sa meni rozne pocas dna ,najviac ustupuje pri chodzi.Vcera vecer uz to vsak bolo neznesitelne tak som vzala ibalgin proti bolesti a preslo mi to ,ziadna bolest.Dnes rano vsak opat ale uz len mierna bolest...Neviete co to moze byt?zapal obliciek uz som raz prekonala ale vtedy som mala aj teploty a bolesti pri moceni.Teraz nic take nemam.Bolesti pretrvavaju tak 5 dni.Mozem byt prechladena odspodu?V poslednom case som travila vela chvil v prirode a sedela som na zemi 🤦‍♀️

kukulienka83
7. apr 2020

Ja som tak mala vokaky zápal ...ledva dom sa hýbala, ako seknutie v krížoch a až do podbruška to išlo. Z moču mi to dr vyšetrila, že zápal , antibiotiká a už na druhý deň mi boli lepšie...

atko2009
7. apr 2020

@miley13 neviem koľko máš rokov, ale ja som po 40tke a doteraz som nevedela čo je ovulácia. Teraz v čase ovulácie mam bolesti v krížoch, bolesť v podbrušku a sem tam pichanie v boku. Po ovukacii je všetko ok. Takže možno aj ovulácia sa tak hlási, odsleduj si podľa menzesu.

miley13
autor
8. apr 2020

@kukulienka83 mala si aj teploty ?

miley13
autor
8. apr 2020

@atko2009 aj mna to napadlo,ale doteraz som nikdy nemala taku bolestivu ovulaciu.Mam 29

kukulienka83
8. apr 2020

@miley13 nie vôbec, ja som myslela že na seklo v krížoch...ale keď som dr povedala o bolesti v podbrušku tak hneď že moč a hneď spravila test a vyšiel zápal

dollyzv
8. apr 2020

@miley13 máš ešte slepé črevo?

miley13
autor
9. apr 2020

@dollyzv mám ale slepak to urcite nie je teraz ma to boli uz aj nalavo a vpravo prestalo .celkovo dole strasny tlak ale meniaci sa pocas dna

miley13
autor
9. apr 2020

@kukulienka83 ja si tiez myslim ze to bude nieco take lebo predtym som ziadne problemy nemala...Dufam teda ze to nie je nic horsie.A ako dlho ta to bolelo?

dollyzv
9. apr 2020

@miley13 ja som mala slepak schovaný niekde v strede pod črevami,ani na sone mi ho nevedeli nájsť...nemusí byť zaručene len v pravo..ale kľudne to môže byť aj ovu,ale ak sa ti striedajú strany,tak to ovu asi nebude..skôr nejaký zápal...

kukulienka83
9. apr 2020

@miley13 hneď v ten deň som dostala antibiotiká a už na druhý mi bolo lepšie ... Čiže lieky zabrali lebo predtým so 3 dní trpela a nič mi nepomáhalo.

superhanka
16. apr 2020

Moze to byť viac veci. Určite si to dajte skontrolovat a nepodcente to

kiki23
11. júl 2020

@miley13 ahoj, čo to nakoniec bolo prosím?