Bolestivé prsia

adelltri
24. mar 2016

Ženy,prosím vás,z čoho ešte môžem mat zväčšené a bolestivé prsia okrem tehotenstva a menzesu?Beriem antikoncepciu a som 18 dc,tak naozaj neviem z coho to mozem mat,a dost ma bolia,oba ☹ Dakujem za hociaku radu...

sardinka335
24. mar 2016

ovulácia?

adelltri
autor
24. mar 2016

Fuuu,nikdy predtym som okrem menzesu a v case tehotenstva taketo so avy nemala,tak preto sa radsej pytam,dakujem za odpoved,snad to bude len to,na dalsie babo sa naozaj momentalne necitim hihi 😀

siska53
24. mar 2016

@adelltri u mna to bol neziaduci ucinok antikoncepcie-okrem dalsieho-placlivosti.

A raz sa tak u mna prejavila mastitida-tusim tak sa to vola. Tvrde bokave prsia cely cas,nielen pred ms. Dostala som vtedy mastodynon.
A co sa tyka HAK,tu som po 2takychto mesiacoch vysadila a bol pokoj.

adelltri
autor
24. mar 2016

@siska53 Ahoj,no ja beriem antiku takmer rok tu istu,tak tym to asi nebude či?No kazdopadne idem buduci tyžden ku gyndošovi a určite sa mu o tom zmienim.Dakujem pekne ešte raz za radu 😉

gaaaa
24. mar 2016

@adelltri Mna bolievaju,ale nie stále a v decembri som bola na sone a mám cysty na obidvoch prsníkoch ☹

siska53
24. mar 2016

@adelltri v poho. Mne to robilo od zaciatku. Po roku uzivania to uz asi dovod nebude,ale vsak to povies gyndosovi

adelltri
autor
24. mar 2016

@gaaaa Fuuha,no dufam ze toto dovod nebude,aj ked som uz na jednom vyberani cysty z prsnika bola,normalne sa toho bojim trochu,lebo naozaj som.toto este nikdy inokedy ako pred menzesom a pocas tehu nemala,aj by som sa samovyseteila,no prs sa ani dotknut nemozem,a uz som.z toho dost podrazdena,lebo to uz asi priblizne tyzden trva 😖 ☹

gaaaa
25. mar 2016

@adelltri Ja mávam len občas teraz bolesti a to väčšinou pred menzesom.Tak teraz som sa naplašila aj ja 🙂 lebo ja mám že vraj dosť veľa tých cýst na obidvoch a na sono idem až po roku čiže v decembri takže uvidím.Skus behnuť na gyndu čo ti povie,ked su to až také bolesti.