Búšenie srdca, pichanie pod rebrami, bolesti a hnačka

dana2000
1. apr 2019

Ahojte potrebovala by som poradiť, trápim sa už viac ako 2 mesiace mávam búšenie srdca, bolesť na hrudi, pichanie pod rebrami, teraz aj divne bolesti nôh, rúk, hlavy, preháňa ma občasne na wc,bola som už na endokrinologii tam všetko poriadku, CT hlava všetko v poriadku aj rontgen hrudnika všetko ok, krvné výsledky tiež všetko ok, neurolog len že mám slabe svaly a vyššiu nervovu dráždivosť, na sono brucha mi našli tekutinu v čreve mám ísť na gastro, všeobecná mi dala algifen a oprazole, že či náhodou reflux ale už som zúfalá že čo mi a mám strach. Nemáte náhodou niektorá skusenosť s podobným ďakujem veľki pekne

deti95060810
1. apr 2019

si vystrašená...psychika....

3009
3. apr 2019

@dana2000 ak sú vyšetrenia OK, tak je to psychického pôvodu. Skús si kúpiť niečo z lekárne na ukľudnenie - Persen alebo niečo podobné a uvidíš. Ak nepomôže ani po 1-2 týždňoch tak choď k psychológovi.

dana2000
autor
4. apr 2019

ja sa hlavne obavam či to nie je od srdca aj keď EKG som mala v poriadku

3009
5. apr 2019

@dana2000 to je psychika.

nunik25
5. apr 2019

Chrbat
Ja som mavala aj navam to iste
Bol to chrbat krcna a zaludok spojene do jednoho plus potom od strachu este aj stres
Treba cvicit a lepsie sa stravovat

kinderkooo
5. apr 2019

@dana2000 Ja som toto zažívala pri panickej poruche..

drimonna
5. apr 2019

Asi je nejaký výrus....Aj ja som teraz nedávno bola v nemocnici s hnačkou a s veľkou bolesťou brucha...no a aj srdce mi veľmi búchalo...Buď psychika alebo skús ísť k doktorovi,ak si teda ešte nebola ..nwm

lublu
8. apr 2019

Nervy