Búšenie srdca pred spaním

bebememe
29. okt 2023

Ahojte poslednu dobu mám dosť často večer pred spaním búšenie srdca potom z ničoho nič strašne vysoký tlak, kŕče v bruchu a hnačku.
Môže to byť psychika si myslím alebo možno nejaka porucha trávenia?
Všade som bola ešte čakam ci mi vinde nejaká alergia na potraviny.
Mali ste niečo podobné??

jamimo
29. okt 2023

@bebememe môže to byť neurogénna tetánia, panicko- úzkostná porucha, príznaky nerovnováhy hormónov štítnej žľazy, alebo nezávažná kardio diagnóza, nedostatok horčíka...
PS: najviac sa prikláňam k tetánii 🤔

evickuska
29. okt 2023

@bebememe podla mna psychika, nejaky cajik na upokojenie s tym by som zacala 😊

zuzkaa1991
29. okt 2023

@bebememe môže aj travenie a tym sa spusti tetania presne to mam 2r 😔len bohužiaľ zatial nedostavam panicke ataky ....našťastie mi zabera depress na prirodnej baze takze ak citim divne si dam a ukludni ma to

lagunka0000
29. okt 2023

@bebememe áno mávala som to, tiež búšenie srdca a tlak riadne hore, dali mi lieky na tlak, magnosolv, kaldyum, lebo mi zistili nízku hladinu draslíka, už je to lepšie, len naozaj raz za čas sa mi to zopakuje ale tlak už tak hore nevyleti

subartic
29. okt 2023

@bebememe koľko máš rokov , búšenie srdca v noci sa spája aj s perimenopauzou .

bebememe
autor
30. okt 2023

@jamimo magnosolv beriem každý deň ,zo srdcom nemám nič , tetaniu som mala pred 4 rokmi nemám tie stavy stále len občas a sú dosť hnusne

bebememe
autor
30. okt 2023
jamimo
30. okt 2023

@bebememe
nevadí, že tie stavy máš sem- tam. Aj iní tetanici "mali" tetániu, potom pár rokov pokoj a opäť znova v ľahšej verzii. Ak užívaš Magnosolv, užívaš nesprávne🚩 napriek tomu, že ho lekári predpisujú (vedia prd o magnéziiu) 🤦‍♀️Pacient v domnienke, že má niečo na predpis, má pocit, že má účinný liek. Magnosolv je v zložení uhličitan horečnatý a oxid horečnatý. Uhličitan a oxid (+ citrát+ laktát) sú najslabšie formy horčíka s nízkou vstrebateľnosťou do medzibunkových priestorov. Len 4%.🚩 Ty potrebuješ užívať kvalitné magnézium vo forme ororát, chelát, bisglycinát, threonát.
Skús si prečítať pár blogov a pozrieť pár videí na youtube o horčíku a dozvieš sa viac. Prečítaj knihu od Dr. Carolyn Dean Zázrak jménem horčík a budeš mať o horčíku úplne jasno 😉