Bývam unavená a chcem ísť na odber krvi

misickaa4
9. júl 2020

Dobry den; nakolko byvam stale unavena, chcem poziadat lekarku, aby mi vzala krv
Na co konkretne jej mam povedat, viete poradit?
Zelezo uzivam.

Dakujem

sisa_s
9. júl 2020

No presne to, ako sa citis? 🙂 ved co ine, moze ti urobit preventivnu prehliadku, ak si dlho nemala, zoberie krv, moc, stolica 🙂 zavolaj a objednaj sa

danielahamar
9. júl 2020

štitna žlaza, nedostatok vitaminov,mineralov, proste len tak,lebo telo a psychika je unavena, proste kvantum moznosti

viera1107
10. júl 2020

Veľa dôvodov môže byť na únavu, skúsila by som odber na cukor, štítnu žľazu alebo boreliozu (ak si možno aj niekedy v minulosti mala kliešťa).. Ja som to tak mala, že všetky výsledky vždy dobré a potom som si vyžiadala skontrolovať borelie.. A bolo to tam, kliešťa som mala 20 rokov dozadu..

ajsha123
10. júl 2020

Únava môže byť aj z alergie...

misickaa4
autor
10. júl 2020

@ajsha123 a na to sa aj nieco uziva?

ajsha123
10. júl 2020

@misickaa4 jasne, antihistaminika. Plus, ak je to potravinova alergia, vyradís z jedálnička to, na čo si alergická. Kamarátkina dcéra, zo školy chodila domov ako mrcinka, 9 ročná, bez energie poobedie prespala, nič nevládala. Potvrdila sa jej silná alergia na mlieko, lepok, ryžu... Môj syn tiež, 13 ročný, človek by myslel, ze už čo to doma pomôže, príde domov zo školy a zaspí... Alergie na pele, roztoče, mlieko, vaječný bielok, sóju, histaminova intolerancia...

misickaa4
autor
10. júl 2020

@ajsha123 akoze ja mam alergiu, aj si ju liecim...no, lepsie povedanue uzivam lieky...

comika
10. júl 2020

@misickaa4 moze to byt aj nedostatok vit D. Ale ako pisu vyssie, moze to byt cokolvek, vitaminy, hormony, krvny obraz... spravia ti komplet rozbor a uvidis