Celá rodina máme Covid-19

mici88
18. dec 2023

Ahojte. Momentálne sme covid pozitívna celá rodina. Mne vyšiel slabučký test v sobotu ráno - už v piatok som mala jemné príznaky. Priebeh nemám zlý ,ale do koľko dní by mi mohlo ukázať test negatívny?
Či neviete koľko cca to trvá,pretože tento týždeň mám termín k lekárke a cez víkend sú Vianoce tak či je nejaká šanca dovtedy😪

majlo1234
18. dec 2023

Do tyzdna si fit, pokial je mierny priebeh

zitaje
18. dec 2023

Ja som mala covid pred mesiacom a stále nie som fit... po 10 dňoch som bola negatívna, ale ťahá sa to ako sopel, furt ešte kašlem, chrčím...

0silvia0
18. dec 2023

@mici88 minulu stredu som mala pozitivny test, uz vcera som mala negativny. Je to individualne.

raffaella
18. dec 2023

od prvych priznakov po negativny test 7 dni. U doktorky mi vysiel pozitivny vo stvrtok, vcera na obed som sa testovala a uz som negativna. Priebeh s vynimkou 2 dni (teplota, dusivy kasel, bolest na hrudi) bol v podstate mierny.

mici88
autor
18. dec 2023

Ďakujem vám za odpovede. Dúfam že aj my budeme čoskoro fit.

majamat
18. dec 2023

ja som mala druhy a treti kovid tak, ze som ani nemala pozitivny test. teda asi treti kovid som mala ale asi az po 5dnoch.
priznaky vlemi mierne, bolest hrdla 3dni a nadcha asi 7dni, ale to ani poriadna nadcha nebola, ucphaty nos vobe,c len trosku taka vodicka mi tiekla z nosa, to bolo vsetko.

zitaje
18. dec 2023

No inak možno je to tak, že tie ďalšie covidy sú už miernejšie. Ja mám prvý raz teraz a ťahá sa to strašne.

hederamonstera
18. dec 2023

Pozitivna v stredu a este aj dnes mi vysiel pozitivne😤 chrchlem ako tuberak

majamat
18. dec 2023

@zitaje mas pravdu, u mna tpo tak bolo.
1x kovid 2t horucky, bola som odpalena, znicena atd.
potom este 2x kovid a v pohode, vlemi meirny, dr mi hovoril, ze je meirnejsia forma, noto nebolo tym,a le tym, ez som ala imunitu. mm bol chory tiez, mal kovid 1x a skoro 3t horcuky, zapal pluc. cize podobny priebeh,a ko som mala ja 1x.

breznica
18. dec 2023

@zitaje ja som tiež mala pred 3 týždňami prvý raz,prvé dva dni horúčky, neskutočná bolesť hlavy, potom už lepšie, ale na 5.den som stratila čuch a chuť zhruba na týždeň, vtedy mi aj začal kašeľ,ktorý má držal dobré 2 týždne plus som sa zadychavala až lapala po dychu.syn bol chorý zarovno so mnou a mal len 2 dni horúčku, tiež doteraz covid nemal.u každého je to iné

zitaje
18. dec 2023

@breznica aj u nás mali deti oveľa ľahší priebeh.

bloger
18. dec 2023

Skoré uzdravenie želám. Zase sa to nejako zhoršilo.

avicii18
18. dec 2023

Prečo sa stále testujete na tú hovadinu?

majlo1234
18. dec 2023

@avicii18 aby sme sa stresovali😄 neviem ani, ci to myslim ironicky alebo vazne

iv007
18. dec 2023

@avicii18 napriklad niekto pracuje s ludmi ktorych nechce nakazit, iny ma rodinnych prislusnikov onko pacientov

mateson
18. dec 2023

@iv007 a taká poriadna chrípka nie je pre tebou spomenutých ľudí nebezpečná?

qwert87
18. dec 2023

@iv007 tak ale k takýmto ľuďom by si nešla ani s chrípkou, brušnou virozou, kiahňami....covid je už ochorenie ako každé iné. Keď som chorá izolujem sa od ostatných nech mam akúkoľvek infekčnu chorobu. Tiež už žiadny test nemám, ani nemienim kupovať

iv007
18. dec 2023

@mateson rovnako chripka, viroza, pasovy opar, zltacka, a tisic dalsich infekcnych chorob. Tato tema je vsak o kovide ak dobre citam nadpis. @qwert87