Choroba počas preventívnej prehliadky

27. mar 2022

Ahojte, v utorok idem na preventívnu prehliadku, som silno prechladnuta "treščí" mi v hlave, tečie z nosa a kycham ako somárik🙄 môžem ísť v takom stave na preventívnu...? Raz som už zrušila preventívnu z vážnych dôvodov....neviem či nebude dr hučat, že chorá idem na preventívnu....a druhá vec, či to neovplyvní výsledky....ďakujem za odpoveď

sjuzi
27. mar 2022

Určite nechoď, už len z elementárnej úcty k doktorke, sestričke a ostatným pacientom je to maximálne nevhodné.

jazula
27. mar 2022

V takom stave by som nechodila vôbec nikam, pekne by som sedela doma a liečila sa….max k lekárovi po lieky a PNku ak treba.

luliu
27. mar 2022

Nie nesmieš tam ísť počas choroby a ešte v tomto covid období. A áno ochorenie ovplyvní výsledky. Troška ohladuplnosti

0silvia0
27. mar 2022

Mas ist az v utorok, cize zajtra zavolaj lekarke a oznam jej v akom si stave, pravdepodobne ta preobjedna.

janka0509
27. mar 2022

To je bežná preventivka u obvodnej lekárky? Tam je snáď zvyknutá, že jej tam chodia chori ľudia. V každom prípade by som sa otestovala.
Moja lekárka keď tam idem chorá povie, hneď by sme mohli urobiť aj preventívku... Lenze už dvakrát tak bolo,že som nebola nalačno, tak nakoniec nič, a prišla som inokedy. Myslím, že skreslit výsledky by mohli ATB.
Skúsila by som jej zavolať, že si chorá a čo povie.

zuzanaete
27. mar 2022

Moj pekar by sa ti “podakoval”. Ma rozdelene ordinacne hodiny pre akutne-infekcne stavy a potom mimo tychto hodin objednava na precentivky a ibe mimo akutnych chorob. Zavolaj zajtra lekarke.

luccija
27. mar 2022

Určite nie ako Tá to vôbec môže napadnúť?mne lekárka povedala, že aj po bežnej viróze aspoň mesiac nie na prevenciu.Zrus to čoho sa bojíš?ešte kľudne môžeš mať covid

autor
27. mar 2022

@luccija Nebojím, len som si nebola ista či mám...Zavolam zajtra a poviem sestričke, že som chorá a budem sa riadiť tým čo povie...

autor
27. mar 2022

Ďakujem všetkým za odpoveď👍