Chrbtica a tetánia

mama147
11. jan 2024

Ahojte mala by som iba jednu otazku dasa tetania urcit be emg vysetrenia mne ju tak urcila neurologicka a napisala na chrpticu este nieco ale nerozumiem tomu mohli by ste mi povedat co to znamena

nikaeli
11. jan 2024

Už si sa na to pýtala niekoľkokrát a už sme ti na to odpovedali. A ako som pred chvíľou videla, odpovedajú ti aj ľudia na FB v tetanickej skupine presne tak isto ako my tu na MK. Vezmi si konečne tie lieky, ktoré ti boli predpísané. Aj tie od psychiatričky.

mama147
autor
11. jan 2024

@nikaeli prepac ale nechcem lieky od psychiatricky necitim sa nato aby som brala AD ato ze mam bolesti a vypitujem sa co by mi nato pomohlo tak natom nevidim nic zle

nikaeli
11. jan 2024

@mama147 neviem aké rady očakávaš, keď ti tie z predchádzajúcich príspevkov nevyhovujú 🤷🏻‍♀️

babulkomale
11. jan 2024

@mama147 👀👀👀👀👀👀👀👀

lonely66
11. jan 2024

prosím, chrptica nie! 😀

babulkomale
11. jan 2024

@lonely66 mne sa točia oči už desať minút 😂 to nie je snáď ani možné.

pluss
11. jan 2024

@mama147 necítiš sa na branie obyčajného magnézia? to neni dáka blbosť?

luciaruz
11. jan 2024

Chrbtica! Nie chrptica ty kokoooos vy ste z kade prišli?? Neabsolvovali ste ani len základné vzdelanie????

martinkatinka
11. jan 2024

@mama147 ale lekár pozná tvoj zdravotný stav a takisto on ti predpisuje lieky, ktoré sú na to vhodné. Prečo ho nepočúvas ?

mama147
autor
11. jan 2024

@martinkatinka pocuvam lekare a beriem magnerot a gujacuran ale nechcem brat ziadne AD a ani neurol a take lieky chcela by som sa stoho dostat bez oblbovakov

mama147
autor
11. jan 2024

@luciaruz pomilila som sa v pismene

gemerka17
11. jan 2024

@mama147 keby len v jednom písme a keď sa v druhej triedy ZŠ učili vybrané slová si kde bola ?
V každom prípade neviem čo vlastne chceš v oblasti tvojho zdravia. Na chrbticu treba cvičiť pod dohľadom fyzioterapeuta deň čo deň a chodiť na masáže. Keď nechceš brať lieky od psychiatra, tak sa treba liečiť prostredníctvom terapií a sedení u psychológa. Aby sa ti niekto venoval na takej úrovni akej potrebuješ, tak ho treba zaplatiť. Čiže všetko je len a len tvoje úsilie, peniaze a čas, čo musíš dať do svojej liečby. Vôbec to nerobíš, tak nečakaj, že bude lepšie.
Lekári na tvoje "diagnózy" nebudú indikovať žiadne iné vyšetrenia. Teraz je rad na tebe, aby si sa snažila. Dostala si tu XY rád. Nezakladaj stále nové a nové diskusie, konaj čo treba a bude lepšie.