Chudá postava a veľké brucho

30. júl 2021

Ahojte zienky prosim Vas poradte mi som zufala ,,,Stale som bola chuda mam syna ktory uz ma 9 rokov a stale mam velke brucho skusala som rozne cviky ,fitko,nic nepomaha aj dietu ale bolo to este horsie pretoze mam maly zadok som fakt stihla ale brucho uff,,,

ajka0207
31. júl 2021

Pozeral sa ti na to nejaký odborník, či nemáš diastazu? Rozsiahlu diastazu vyrieši len operácia.

mala_zabka
31. júl 2021

Tiež to vidím na diastázu... Pri nej 90% cvikov nemôžeš a z cvikov na brucho z tých bežných snáď žiaden.. takže verím tomu, že ak ju máš, tak si to nevedomky sama zhoršovala... Skús si ľahnúť, ísť do brušáku a v polovičke cviku, keď budeš mať zaťaté svaly, prehmatať brucho v línii rovno pod a nad pupkom. Ak tam máš rozostup svalov alebo dokonca dieru, je to ono... Každopádne držím palce nech to nie je to 😁

gdpr
31. júl 2021

Piješ dostatok tekutín? Nemáš intoleranciu na lepok? Ja presne kvôli dehydratácii a intolerancii som mala veľké (resp. nafúknuté) brucho

0silvia0
31. júl 2021

Stihle nohy, maly zadok, velke brucho, postava jablko. Ak nemas zdravotne problemy typu diastaza, tak tento typ postavy treba oblecenim proporcne vyvazit.

siska53
31. júl 2021

Ja tak mam a je to diastazou u mna teda . Babka mala to iste.. Chuda, ale brucho.

autor
31. júl 2021

@mala_zabka dakujem Vam vsetkym za odpovede ,,bola som aj u lekara rozne vysetrenia vsetko je v pohode diastazu nemam ,,,ale myslim si ze to budu geny ,,pretoze moja mama mala tiez taku postavu ako pavucik ...len som sklamana ze s tym neviem nic robit

janulka1802
31. júl 2021

Ak je to typ postavy, tak ozaj s tým veľa nenarobíš. Na druhej strane, isto máš nejaké prednosti a od tých sa odraz. Nezúfaj, máloktorá žena ma ideálnu postavu. Dokonca ani modelky, či herečky sa extra neodlišujú od bežných žien.

autor
31. júl 2021

@janulka1802 dakujem za povzbudzenie velmi mi to pomohlo

lucik90
31. júl 2021

Ešte by som skúsila sťahovacie spodné prádlo. To by mohlo trochu pomôcť...

janulka1802
31. júl 2021

rado sa stalo😉