Čierne znamienko na ruke. O aký problém ide?

masenkamedvedova
23. mar 2019

Ahojte nasla som si male čierne znamienko na ruke. Nemala som ho tam ale neviem kedy mi mohlo nárast. Je malinke ako bodka za vetou ale také vypuklejsie. Idem dopadnúť od strachu.

ukulela
23. mar 2019

@masenkamedvedova znamienka nam rastu cely zivot. je to normalne. problematicke mozu byt take, co nemaju ohranicene konce, su mokvajuce a tak. to, co pises, vyzera na uplne obycajne bezproblemove znamienko, ktorych nap ja mam aj 30 ... neboj. ak ta to upokoji, zbehni na kozne a daj si pozriet vsetky znamienka.

prevenar
23. mar 2019

@masenkamedvedova ked ti vadi, zbehni do nejakej ordinacie, kde maju laser a mas ho prec za 3 sekundy.

masenkamedvedova
autor
23. mar 2019
beky1813
23. mar 2019

@masenkamedvedova neodpadavaj a chod na kozne, ked sa tak strasne bojis

masenkamedvedova
autor
23. mar 2019
prevenar
23. mar 2019

@masenkamedvedova ..co sa da povedat takto z fotky, nic hrozne na tom nie je. vyzera to uplne ako bezne , standardne znamienko. chod na kozne a potom laser a mas to 🙂

masenkamedvedova
autor
23. mar 2019

@prevenar len to ze neviem kedy narástlo. Určite tam. Nebolo a narastie a ešte k. Tomu čierne. Viem ze to ťažko

masenkamedvedova
autor
23. mar 2019

@prevenar len neviem ci nemá asymetrický tvar

kikaaa444
23. mar 2019

@masenkamedvedova zas nemusí byt podľa pravitka ja mám veľa kadejakých znamienok a jedno dokonca akoby rozdvojene tiež nemá asymetricky tvar. Tak si ho sleduj či sa ti meni alebo chod na kožné keď sa bojíš

ukulela
23. mar 2019

@masenkamedvedova uplne normalne znamienko. uplne normalne, pokial nema cervene okraje, nemeni sa, "nerozteka" a pod, tak sa nemas coho bat. koza sa meni, mojmu malemu takto narastli dve znamienka na krku - presne taketo malilinke spendlikove hlavicky - odrazui. naozaj nestresuj. ak nevies nestresovat, tak skoc na kozne, ale podla mna a skusensoti s mojimi znamienkami sa nemas coho bat 🙂 tiez som si nejake znamienka davala pozerat lekarke (ked bol den melanomu, vybavili nam koznu doktorku do prace) a vravela mi presne to, co som ti pisala.

beky1813
23. mar 2019

@masenkamedvedova ked tak rada fotíš, rob si fotodokumentaciu znamienka, aj s meranim

prevenar
23. mar 2019

@masenkamedvedova ...to nevies ...ale zas vies citat, ze ? :D ..cize postupuj podla toho co si si tu precitala . 😀

pink_lady
3. dec 2019

@masenkamedvedova ahoj, co robi toto znamienko, meni sa? ja som si nasla take iste, mozno este mensie /nema ani 1 mm/ ale je cierne /takych vacsich hnedych mam viac/. Tak trochu (dost) panikarim, ci mam cakat ako sa to vyvinie alebo...

angelinaangelina
26. júl 2023

@masenkamedvedova Ahoj, je to už pár rokov starý príspevok ale skúsim, ako si nakoniec riešila to znamienko, dala si ho odstrániť?