Čo mi pomôže na citlivý konečník?

nenullienka
16. apr 2020

Ahojte dievčatá. Chcem sa poradiť. Mám strašne citlivý konečník. Bola som aj na proktológii, lekár mi povedal, že tam mám 3 hrmoroidné úzke. Žiadnu trhlinu. Dohodli sme sa, že mi zavolá keď sa uvoľní tento režim kvôli Koronavírus a odstráni mi ich. Kázal mi užívať Detralex.
Lenže po stolici mám konečník strašne citlivý. Nepomáha Faktu, Fine 6. Čo pomôže.
Keď mám menzes to je des 😕

mystery217
16. apr 2020

Dubova kôra ... kúpel

kitycat
16. apr 2020

pomoze ti ten uvolneny termin...dovtedy vydrz ❤

lindusss2016
16. apr 2020

@nenullienka ladova sprcha

janage
16. apr 2020

@nenullienka niekedy boli unigel procto cipky teraz su proktis m su na inom principe ako faktu atd. Pozri si v adc stranke.

janage
16. apr 2020

@nenullienka a samozrejme upravit stravu aby stolica bola makka a kasovita. Detralex je vyborny. Mozes si kupit aj unigel a aplikovat po sprche. Ak napr. moznost sprchy po stolici nemas napr. v praci, kup si vlhceny toaletny papier najlepsie aj s vytazkom dubovej kory.

nenullienka
autor
17. apr 2020

@janage ďakujem 😉

alberto1
17. apr 2020

Ako @janage píše, upravit stravu, viac vlakniny. Každé rano raňajkujeme ovsenú kašu. Varím s mliekom, tak isto, ako krupicu, osladím medom alebo javorovým sirupom, grankom, pridám škoricu, ovocie, lekvár, kedy ako.... A určite pomáha...😉

janka2273
17. apr 2020

@nenullienka pravidelné sprchovanie studenou vodou robí divy 👍😉sadni na okraj vane a tak sprchuj😉

berny800
17. apr 2020

Mne najviac pomahal cajovnikovy olej. Je lepší ako faktu masť.

nenullienka
autor
19. apr 2020

@berny800 ďakujem

nenullienka
autor
19. apr 2020

@alberto1 no ja jedine bez mlieka😔