Čo na boľavý konečník pri hnačke?

danielak84
14. júl 2022

Ahoj. Dcerka 10r ma od utorku hnacku a z tolkeho chodenia na wc ma uz vystipanu ritku. Co jej na to mozem dat?

panelacikova
14. júl 2022

@danielak84 hneď na začiatku si jej mala premasťovať :( skús sudocrem v jemnej vrstve, ak by nezaberalo, existuje super masť (kortikoidná), ale tú predpisuje kožná

danielak84
autor
14. júl 2022

@panelacikova sudocrem nemam. Ju to do teraz nestipalo a ani pred tym ked mala hnacku sa nestazovala ze ju to stipe az teraz mi plakala ze ju to stipe.

skeblicka77
14. júl 2022

Imazol, sudokrem. Poprípade lekárska vazelina aspoň na premastenie. Iné ma nenapadá

pinkgirl
14. júl 2022

Imazol krempasta, sedací kúpeľ z harmančeka, repika

panelacikova
14. júl 2022

@danielak84 no, lebo to už má, chúďatko, vyžraté :( určite niečo dostupné zakúpite v lekárni (pohotovostnej). ak by nenastala úľava, skús zajtra cez pediatričku, možno aj ona vie predpísať tú masť. volá sa Advantan. ja som teda mala raz také príhody, že som mala pokožku úplne vyžratú, až takmer do krvava :( no a zabralo to. a to som mastila len 3 dni dvakrát denne na tenučko 🙂

svetlonos
14. júl 2022

@danielak84 ahoj, olivovy olej je tiez fajn a skoro kazdy ho ma doma 🙂

e1i
14. júl 2022

@panelacikova advantan ma preskripcne obmedzenie, moze ho pisat iba dermatolog alebo alergolog

danielak84
autor
14. júl 2022

@panelacikova prave ze to nema vobec vyzrate ani cervene. Dala som jej jeleni loj a trosku jej to pomohlo.

stanulienkat
14. júl 2022

Rybilka, Sudokrem. Urcite nedavat Imazol, ktory je antimykotikum a treba ho uzivat dlhodobo podla pokynov. Nie hala bala ala MK.

panelacikova
14. júl 2022

@danielak84 aha, tak potom je to OK. poradila si si. myslela som, že to má už hrozné....
@e1i ďakujem za info, ja ho mám od dermatologičky. len som myslela, že možno....

janage
14. júl 2022

@danielak84 opýtaj sa na unigel prokto čipky či môžu aj deti úľava bude takmer okamzita. Ak ju teda štípe aj vo vnútri. Regeneruje. Alebo mne na podráždenie koze je fajn aloe vera, ale musí byť kvalitné inak mňa osobne štípe.

macka9
14. júl 2022

@danielak84 jednoznačne pityol veľmi rýchlo pomôže

meli888
14. júl 2022

@danielak84 rybacia masť z lekárne

danielak84
autor
15. júl 2022

Dakujem vsetkym za rady. Este som toto neriesila tak som nevedela co jej dat aby som jej neublizila.

veterna
22. júl 2022

Dobrý deň, nemá náhodou niekto na predaj advantan alebo protopic? Ďakujem

simashima
Odpoveď bola odstránená
Zobraz