Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo na bolesť ucha a okolia ucha?

lilyianka
6. júl 2019

Zdravím, chcem sa opýtať, či mi viete poradiť.. asi druhý deň ma bolí ucho a okolie ucha. Nemôžem sa ho ani dotknúť a mám pocit,že aj trochu svrbi, lenže nič pre bolesť nemôžem urobiť. Pred tými cca 2 dňami som si ho samozrejme očistila vatovymi tycinkami (Áno viem,že sa to nemá ) a odvtedy to začalo. Mám doma batrafen kvapky, keďže aj predtým som s ním mala problém. To silné svrbenie mi vraj spôsobuje silná alergia. Myslíte,že batrafen pomôže alebo už sa bude jednať o niečo iné? Ďakujem

simona92101
6. júl 2019

Mala som zapal ucha ked som bola tehotna,odvtedy sa mi to vracia,zacina to svrbenim a neskor bolestou ucha a okolia.mam kvapky Dolor git,pomahaju.ak mate pochybnosti odporucam ist usnemu.

pulein123
6. júl 2019

treba lekara ,moze sa to zhorsit

candii
6. júl 2019

Ísť na ORL, mám už niečo odžité s bolavymi ušami, nikdy nič nepomohlo, trošku burow kvapky, ale tie mi vysusovali ucho a mala som ho hrozne, vatove tyčinky len povrchovo, s nimi aj tak nič nevycistis len zatlacis dnu a môže ti v uchu aj zaľahnúť (skúsenosť 😅)

ukulela
6. júl 2019

burow kvapky stiahnu trocha bolest, este lepsie otipax - tie su tusim s lydokainom ... ale ak tam hrozi zapal, strapkala by som aj na pohotovost.

lilyianka
autor
6. júl 2019

Už sa mi to trošku zlepšilo, aj počuť som začala ako treba a už mi to nedalo a zase som si do toho musela rýpať... proste ja si stále do toho idem,aj v noci sa zobudím na to,že to svrbi a pokiaľ to nerozškriabem nie som spokojná 😏😏

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz