Čo pomáha proti chrápaniu?

simik22
22. okt 2023

Ahojte, prosím vás, pomáha niečo proti chrapaniu? Tie spreje z reklamy alebo dačo také. Lebo prisahám, že raz mužovi v noci v podvedomí ublizim 🤣 ďakujem

andreakotesova
22. okt 2023

Operácia nosnej priehradky, alebo ak má kilá naviac, tak schudnúť.

stellarstar
22. okt 2023

Žiaľ nič, s partnerom sme toho vyskúšali par vecí a nič. Teda okrem OP ale on má aj chochp

lucik194
22. okt 2023

nic, mame v rodine, ani lieky, ani strojcek, zmena postele, vankúšov, bylinky, boli v spankovom labaku, priehradku v nose ma v poriadku.....

nic. maju dve spalne

feropls
22. okt 2023

Chrápanie je asi z mandlí v hrdle.

Niekto ich má väčšie a vyberajú sa v detstve... To sú tie žľazy na imunitu čo by časom mali zmiznúť, alebo sa zmenšiť.

Niečo také som počul...

janulka1802
22. okt 2023

Hluchota u toho, čo nechrápe alebo oddelené spálne. Manžela milujem, ale spánok je veľmi dôležitý. Ja by som určite odsťahovala seba alebo manžela. Našťastie, môj muž spí ako bábatko.

simsalabim
22. okt 2023

Nic, vekom sa to este zhorsuje. V poslednej dobe muz spi v spalni tak 2x do tyzdna, inak je v pracovni. Inak sa proste neda, bud by som ho prizabila ja alebo on mna, ze donho stale drgam.

complyc
23. okt 2023

@simik22 pije večer alkohol ?

simik22
autor
24. okt 2023

@complyc nie, sem tam jedno pivo, nie je to ovplyvnene tym. a nema ani nadvahu

complyc
24. okt 2023

@simik22 alergia na potraviny ? Zapchaty nos ?

heln
24. okt 2023

@simik22 mojmu pomohol taky "kruzok" do nosa, ked si to da, tak nechrape. v noci mu to vypadne z nosa, ale teda hlavne ten zaciatok spanku je ticho.

heln
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mima172
24. okt 2023

Môj chrápe menej, keď si natrie jeden esenciálnych olej na nohy ale teda mne, žiaľ, smrdí, čiže radšej často strpím to chrápanie ako ten smrad (sranda je, že jemu veľmi vonia a mne brutálne smrdí) 🥴

complyc
24. okt 2023

@simik22 ja chrápem ked zjem čokoladu, pijem alkohil, alebo mám plné brucho.

sanssa
24. okt 2023

ked je clovek pribraty vtedy je tento problem, ale aj ked vo vacsej miere je nauceny vseobecne dychat ustami, treba sa naucit nosom a nebudu problemy 🙂

kvetinka75
24. okt 2023

oddelené spálne

kvetinka75
24. okt 2023

@sanssa tak to vôbec nie je pravda, môj muž bol chudý, skôr vyzerá podvýživený a chrápe ako .....a to už roky. Nič nepomohlo