Čo si treba zobrať do nemocnice na zákrok?

love232
11. máj 2013

Ahoj maminky v pondelok idem na gynekologicky zakrok len nech som sa zabudla spitat co si zobrat so sebou...idem len tam urobia co maju a idem domov tak preto sa pitam ...dakujem velmi pekne za radu

traktor
11. máj 2013

..nocna kosela, zupan, papuce, uterak, hygienicke potreby , voda na pitie - neviem o aky zakrok ide, ale radsej si zobrat vsetko, pre pripad, ze si ta tam nechaju na den na pozorovanie, alebo tak..pripadne ked tam budes, opytas sa a zvysok hned posles domov po niekom, kto ta ide do nemocky odprevadit..

kika112
12. máj 2013

@love232 podla toho kam ides. Ak je to obycajna nemocnica, asi budes musiet vziat vsetko. Ak je to nejaka jednodnova sukromna, tam toho dost poskytnu. Ja som tak dostala uteraky, zupan, koselu, este aj kupelnovu predlozku. Dokonca mi dali asi 3 gazove vlozky, v kupelni bolo tekute mydlo. Jedine co som si mala priniest boli papuce a vlozky na odchod domov. Najlepsie by bolo spytat sa, zavolat tam... Pamatam si ze ked som isla rodit, musela som si vziat aj toaletny papier...

love232
autor
12. máj 2013

Ja idem len obycajny zakrok ktory mohol byt aj v ordinacii ...idem do normalnej nemocnice idem tam skusit zavolat ;)

janinah
12. máj 2013

ak ideš ako jednodňovka,tak nič špecialne netreba..pyžamo,župan,papuče,hyg.vreckovky,niečo na pitie či zjedenie po zákroku/ak ideš v lokálnej anestezii,tak nemusíš byť nalačno/ mobil,doklady + zdrav.doklady+kartička poistenca,ak budeš potrebovať tak vložky, svoje lieky ak nejaké berieš napr. na tlak...