Čo vám pomohlo na pigmentové škvrny?

anonym0001
18. sep 2021

Co vam pomohlo odstranit pigmentove skvrny na tvari? Mam aj zo slnka, aj z akne. Skusala som chem. peeling - katastrofa. Skor nejaky krem. Pozerala som aj stare diskusie, ale niektore tie produkty sa uz nedaju zohnat. Skuste hodit aj link na produkt. Dakujem

nelca0510
18. sep 2021

@anonym0001 ahoj. Máš Instagram? Dr. Karolína Baumgartner sa tomu dosť venuje. Hlavne používajú SPF 50 stále.

domiklik
18. sep 2021

@anonym0001 teraz je dobre obdobie na laser, takže postúpila by som to... A potom prípravky s vitamínom C a alpha arbutinom... Je toho dosť a v rôznych cenových kategóriách... Úplným základom je spf 50,a neopalovat tvar... Bohužiaľ už keď sa raz ukázali tak sa vrátia

kika831
18. sep 2021

@anonym0001 momentalne to tiez riesim a bol mi odporuceny laser. Takze sa chystam v priebehu oktobra zacat. Vraj kremy nepomahaju- teda aspon na tie moje skvrny mi povedali ze neucinne.

anonym0001
autor
18. sep 2021

@domiklik @kika831 ako prosim vas ten laser prebieha? V akom stave pojdem zo sedenia?

katusiatenko
19. sep 2021

Vitamin C niekomu upcháva pory.

kika831
20. sep 2021

@anonym0001 zatial som este sedenie neabsolvovala ale mne nespominala kozna zeby to malo nejako nepekne po zakroku vyzerat.

stanka_s
25. apr 2022

@kika831 ahoj, bola si na ten laser?

petrao2
25. apr 2022

@anonym0001 ja mam krem z farmasi
Maju aj mydlo
Ja som velmi spokojna
Urcite ti tu niektora zienka objedna ak budes mat zaujem

suzanah181
24. apr 2023

@kika831 dobrý deň, skúsili ste laser na pigmentové škvrny ako ste plánovali? Zaujíma ma účinok a počet opakovaní.. ďakujem

baskustek
24. apr 2023

Ja som bola na laseri a to jedno sedenie nestačí. Dala som 150€ za celú tvár. Ale bolo to treba ešte niekoľkokrát opakovať. Už som viac ale nebola. Pre mňa to bolo aj dosť bolestivé a štípala ma dva dni celá tvár. Potom tie pigmentové miesta sčerneli a potom to trochu vybledlo. Za mňa vyhodené peniaze. Ale už som poučená, v lete tvár neopalujem a minulý rok som celé leto používala sérum aj krém Eucerin antipigment s spf a nové sa mi našťastie nevytvorili