Čo vám pomohlo schudnúť? Rady a tipy

dajana40
21. máj 2020

Ahojte viem su tu uz take temy no stare chcem sa opytat aktualne ako ste schudli vy, ? Co Vam pomohlo?? Nieake spalovace?tipy s triky s jedlom napriklad?

amelia000
21. máj 2020

@dajana40 je tu xy tem aj aktualnych, kazdy den chce niekto schudnut a kazdy den tam dievcata pisu rady. Je tu nato aj skupina. A stale dookola to iste jedalnicek a pohyb. Nic viac nic menej.

dajana40
autor
21. máj 2020

@amelia000 kde ta skupina je nemozem ju najst

mirage
21. máj 2020

@dajana40 menej jem, viac chodim, cvicim, beham. to je vsetko.

h2
21. máj 2020

@dajana40 Tá skupina sa volá Cesta k mojej premene.

dajana40
autor
21. máj 2020

@mirage no to robim ja uz dlhsie a stojim na vahe

joja101
21. máj 2020

Je tu skupina o chudnutí, pridaj sa tam 🙂

saska662
21. máj 2020

Ja som mala 7 dnovy detox. Pit iba odstavene a rozmixovane ovocie a zeleninu 4krat denne v presnych cas.intervaloch. S tym ze po tyzdni musis pomalicky nastupit na normálne jedlo. To je napr prvy den si das normálny obed a zvysok znova stavy, po 2dnoch pridas aj normalne ranajky ale vzdy v tom istom case a kila sa ti nevratia, pokial sa nebudes teda prejedat.

nini1010
21. máj 2020

Nepoznam ziadne spolahlive zazraky.Proste rozhodnut sa ze chcem schudnut a potom to uz islo.Strava a vela vela cvicenia.Ale mne osobne prve 2 mesiace pomohol osobny trener.Jedna hodina s nim ma sice stala 12e (niekde je to drahsie niekde lacnejsie,zavisi odkial si)ale naucil ma cvicit na strojoch.nastavil ten spravny trening,kopal do mna v tazkych zaciatkoch,pomohol upravit stravu a po 2 mesiacoch som vedela ze uz to zvladnem aj sama lebo som dobre nastavena.Takze trener na zaciatok urcite super napad.

dajana40
autor
22. máj 2020

@saska662 kolko si schudla?

ivkazba
22. máj 2020

@dajana40 upravila som stravu, vyhodila som viacero vecí z jedálnička, jedla som pravidelne 5x denne, bola som disciplinovaná hoci som mala prácu kde to bolo náročné (čiže z vlastnej skúsenosti viem, že kecy typu "v práci sa mi nedá" sú iba výhovorky). Keď som schudla asi 20 kíl, tak som začala cvičiť, prvé týždne s trénerom 3x týždenne, potom sama. Žiadne kardio, to ma nebaví, silový tréning som robila. Schudla som ďalších 13 potom ešte, čiže dokopy 33 kíl asi za rok a štvrť. Všetko je v hlave, pozitívne nastavená mysel to dá, akonáhle si dáš negatívne myšlienky (nemám čas, nejde to atd) tak to nepôjde.

saska662
23. máj 2020

@dajana40 4kg za tyzden

dajana40
autor
24. máj 2020

@saska662 oo super a jojo efejt? A jde najdem ten detox??

mirage
24. máj 2020

@dajana40 tak robis niekde chyby

dajana40
autor
24. máj 2020

@mirage no tak to mi je novinka,,. Uz IBA prist nato, aké

mirage
24. máj 2020

@dajana40 tak ja ta nepoznam.. to musis vediet ty.

dajana40
autor
24. máj 2020

@mirage preto pisem tu aby mi niekto poradil a nie mi napisal, ze robim nieco zle a dalej nic

eliska13
24. máj 2020

@dajana40 ja neverím spaľovacom, detoxu a iným veciam. Len príjem, výdaj a hýbať sa.Vyhodit biele pečivo, múku, biele cestoviny, ryžu, vianočky, sladké jogurty, koláče pozrieť si čo má aký glykemický index, veľa piť a musí to ísť.Hlavne jesť pravidelne 5x denne nejesť neskoro večer.Tak napíš čo jes ako sa hybes, čo cvičiš....

dajana40
autor
24. máj 2020

@eliska13 cvicim kardio 4x tyzdenne na elioticali plus striedam zo svalovym cvicenim. Eliptical je jedine co my pomohlo par kg schudnut. Nehovorim, ze nezhresim ale nejem sladke max kejsik na tyzden kopcek ryze si dam 2xtyzdenne ku jedlu. Veceriam salat,ryba alebo polievka zeleninova ranajky kasa ci vajicka proste to obmienam... proste poznam tie principy stravovania kedze som bola aj vo svete zdravia kde mi vyslo ze som sacharidovy typ a kazali mi pridavat si na obed aj kopcek ryze ci zemiakov pritom som s ich radami neschudla ani kg ani cm az potom tym pohybom a stravou som krvopotne schudla 4kg a pomaly rak som bola v karanetene jest som nemohla a teraz stojim monentalne

eliska13
24. máj 2020

@dajana40 prečo si nemohla tak jesť v karanténe?je normálne, že váha po čase stojí ja som chudla v Komplimente a 2x týždenne som tam cvičila pol hodinu v tom stane vyhrievanom ináč vôbec len zmena stravy.Za 3 m som schudla 8 kg tiež mi povedali, že telo si pamätá váhu a zrovna som sa zastavila na tej váhe akú som mala roky 3 kg som ešte chcela dať dole, ale už som porušovala stravu.Z akej váhy ideš?iné je zo 60 a z vyššej.Teraz stojíš, lebo si nejedla ako predtým a buď pridas ešte viac pohybu čo si myslím, že cvičis dosť, alebo pozri tu stravu
Ale ja som mala poradene na prvé 2 t úplne bez ovocia, sacharidov rožok iba na raňajky, olovrant a povinné olovrantovat čo som nikdy nerobila a potom som bola večer hladna.Ked som videla koľko mi kázali jesť mala som obavy, že ešte priberiem😊po 3 t som mohla aj sacharidy ryzu, zemiaky, ale nie denne a len na obed
Napíšem Ti asi jeden deň ako mal vyzerať
Raňajky grahamovy rožok, šunka, zelenina
Desiata biely jogurt nie smotanové iba do 3% tuku či kaleráb, paradajky mozzarella
Obed mäso zelenina dusená, šalát
Olovrant povinne rožok zelenina nátierka...vajce na tvrdo syry do 30% tuku, omeleta a zelenina
Večera hustá polievka kapustová strukovinova, alebo šalát, ryba, maso, šunka syr, niečo zapečené karfiol, brokolica...
Ja som vôbec nebola hladná od obeda na ten olovrant, ale aspoň pol rohlika som zjedla
Celý čas som nemala pocit hladu, únavy...
Neskôr som mohla ovocie doobeda do bieleho jogurtu to robím dodnes ja už tie sladké jogurty z obchodu nejem.
Ovsené vločky mi zakázali, detto musli...banány hrozno majú veľa cukru len doobeda, nie musli tycinky...normálna strava tvaroh, smotana, pomazanky s lucinou, polievky mäso nezahustovat múkou,. ..oriešky opatrne...ale toto všetko len počas redukcie a prvých týždňov potom môžeš pridať, ale nie večer a s mierou.
Kľudne aj pečené mäso s kapustou, ale bez knedle a nie tučné mäso
Mne povedali, že 80% je strava a sama som to videla, lebo som cvičila minimum

eliska13
24. máj 2020

@dajana40 vo svete zdravia bol môj sused nechal tam veľa peňazí doma si piekol chlieb aký mu kázali, všetko dodržiaval a nič schudol nejaké 3,4 kg.Ked chces pošlem Ti doporučene, nedoporucene potraviny čo mám odtiaľ aj knihu majiteľka vydala s receptami tuším Najedzte sa do štíhlosti Skybova

dajana40
autor
24. máj 2020

@eliska13 jaaj tak to by bolo super diiik

eliska13
24. máj 2020

@dajana40 ale ber to tak, že to je na prvé 3 týždne bez ovocia, sacharidov žiadny zázrak bežná strava bez vianočky, pasteky, parku a pod.salamov, ale tak to je samozrejme😊

eliska13
24. máj 2020
eliska13
24. máj 2020
eliska13
24. máj 2020
eliska13
24. máj 2020
eliska13
24. máj 2020
dajana40
autor
24. máj 2020

@eliska13 ja som z toho uz jelen lebo citam ze sj dukanka je super aj prodietix ci carsin tablety sj mam robotu kde lietam a sama nechapem podla vsetkeho by som mala chudnut rychlejsie 5 rokov nazad som schudla za tri mesiace 8kg bez cvicenia a teraz ide to pomaly

dajana40
autor
24. máj 2020

@eliska13 diiik