Čo vám zaberá na hemeroidy?

7. apr 2022

Zdravim, uz 5 dni ma trapi hemeroid pri vstupe do konecnika aj tam citim ked ho nahmatam prstom. Zatial pouzivam hemostop ale nejak nezabera. Pri stolici nekrvaca ale citim bolest, praktick vzdy ked zatnem konecnik citim bolest. Dakujem za rady.

tosomja
7. apr 2022

Kúpeľ v dubovej kôre, utierky proctoglyvenol aj čipky proctoglyvenol. A keď už bude zle, tak detralex tabletky

diamond007
7. apr 2022

Strava, chod si kúpiť vlákninu v prášku do lekárne.
Kúpeľ v dubovej má 1miesto. Denne najlepšie po stolici cca 20-30minut.
Čipky faktu 2miesto
Masť 3miesto.
Vyskúšaj.
Detralex ti netreba zatiaľ, hlavne stolicu si usleduj (denne a stav) a s dubovou kôrou a faktu čiapkami ti bude po 1noci odísť lepšie.

nwnw
7. apr 2022

Na akutny stav lieky od Dr a z dlhodobeho hladiska uprava zivotospravy.

autor
7. apr 2022

@nwnw ja mavam hemeroidy raz za cas mozno raz za rok vacsinou su krvave a zmiznu do 2 dni ale teraz sa to nejak drzi… dakuje za rady

autor
7. apr 2022

@tosomja a dubovu koru kdr kupim do kupela?

autor
7. apr 2022

@diamond007 chcem vyskusat ten cipok, musi byt zasnuty az celkom do vnutra konecniku? Nasledne sa roztopi? Vdaka

tosomja
7. apr 2022

V lekárni. A cipok áno, normálne zasunúť ako deťom

diamond007
7. apr 2022

Áno, najlepšie však keď nakremujes buď čipok alebo konečník, aby ľahšie išiel dovnútra.
Daj si ho na noc, veľmi to vždy uľaví. Po 2-3dnoch by to malo byť úplne kľudne a bezbolestne ( keďže nekrvaca)

bastillka
7. apr 2022

Dámy, mne zabrala po pôrode iba jedna jediná vec. Kúpele, samozrejme aj 3x denne. Ale tento olej je zázrak. Dám si ho na vatový tampón a strčim medzi polky 🙂 Takto aj hodinu behám a okamžite cítim úľavu.
Určite odporúčam 👍

sim_simonka
7. apr 2022

Ja som pred týždňom tiež trpela, išla som do lekárne a dali mi capiky avenox (tie som si dala na noc) a masť preparation H. Pýtala som niečo pre tehotné. Po masti sa mi hneď uľavilo a ten capik bol totálny zázrak.