Čo znamená hrčka na bruchu?

dankaam
14. júl 2012

Pred nedávnom som si našla hrčku na bruchu je tesne nad pupkom a má asi 2cm. Nebolí ma, ale mám z nej taký zvláštny pocit a z celého brucha. Vždy som spávala na bruchu a teraz nemôžem lebo sa zle cítim keď som na bruchu. Neviem či to spôsobila tá hrčka, alebo si to len nahováram. Keď sa otočím alebo ju stačím (tú hrčku) tak sa vtlačí akoby do vnútra brucha. Neviete mi niekto poradiť čo by to mohlo byť? Ďakujem

sante81
14. júl 2012

čo tak navstívit lekára?

prdelinka12
14. júl 2012

čo keď je to len tuková hrčka ?

mahalo
14. júl 2012

Moze to byt tukova hrcka, ale aj hocico ine. Navstiv lekara.

anjelicek26
14. júl 2012

Tukova hrcka je pohybliva, ale kazdopadne lekar, s takymito vecami radsej velmi nespekulovat, ak by to bolo nieco zleho, kazdy den sa rata..

lulinko
14. júl 2012

mne sa tak prejavovala pupočná hernia(pruh)....držím palčeky

macka23
14. júl 2012

Tiez myslim, ze asi hernia pupocna, pokial sa da zatlacit a neboli ok, ale treba ist na chir. ambulanciu s tym.

xplod
24. apr 2013

ahoj te som zbadal ze mam pod bruchom uzlinu a neboli len ked za tlačim si nań prstom prosim vas poradte mi co to moze bit dakujem

kacenkqaa
6. okt 2013

Ahojte mam hrcku bruchu a ta sa pohibuje .. ked idem spat niemozem spat na brusko lebo ma to tlaci ... stale rosne a brusko mam stale tvrdsi ...dnes som si urobila test lebo som mislela ze som v tom a vislo mi negativni mozete mi pomoct ...Dakujem :D

katka1981
6. okt 2013

podla mna lymfaticka uzlina, nechcem ta strasit, su vsade ale pozor tam rozhoduje velkost a 2 cm, moze byt uz dost vela. Urcite by som isla na UZV. Mozno si len bola chora a ona sa zmensi, ale urcite by som s tym vybehla. Ak sa bojis, vezmi si niekoho so sebou, ale neodkladaj to. Drzim ti palce, aby to bolo v poriadku.

stefan89
18. nov 2013

ja ma tki hurcku na bruhu a ket stlacim tak ma to neboli ale nevem co je to ma stim nehto skusenosty mam aj na hrbade ale mna neboli hoc ja si to tlacim neboli porate mi co to je prosim vas pekne 😎

delfiniko
9. apr 2014

dobry den ,,uz asi 6 mesiacov mam rovno v pupku hrcku sice neboli ale vadimi pri niektorych pohyboch ked sa zohnem a ked ju stlacim ako by sa stratila a pochvili sa hrcka znova objavy neviem coto je a lekarasa bojim aby ma neposielal na kadeake vysetrenia ak niekto vie coto je nech mi napise prosim vas ....dakujem

vikca10
1. máj 2014

Mam 10 rokov mam hrcku na bruchu a niesom moc tlsta a boli ma to hlavne ked sa natahujem

tucia
6. okt 2014

Ahoj,presne toto iste nmam aj ja,akoby si pisala o mne,bola si aj u dr?

mijaska
1. apr 2015

Aj moj maly ma hrcku nad pupkom. Boli sme u Dr chirurga aj sono vraj ok no... Aj tak nie som kludna. Pôjdeme na kontrolu o mesiac kázal Dr. :(

volosinpatrik
5. dec 2020

Dobry den ja bi som kcel poradit us asi 5 mesiace jak som ss udrel do bruska po mesiacu som si nachmatal hrcku tvrdu ked sa dotknem jej boli ma to velmi budem rad ked mi poradite