Coronavirus alebo len obyčajné prechladnutie?

25. apr 2020

Baby, to aj vy teraz, ked mate bezny priznak prechladnutia, hned sa zacnete bat ci nemate coronavirus? Nas s manzelom dnes zacala riadne boliet hlava, a aj hrdlo nas boli. Tak uz rozmyslame, ci to je corona, a dufame, ze teploty nedostaneme. Pritom mame bezny priznak prechladnutia, ale clovek sa uz boji.

natuska87
25. apr 2020

Je to úplne prirodzené...Vyčkať...

amelia000
25. apr 2020

Nie, mala som aj teplotu aj problem s dutinami...a korona ma ani nenapadla

mogaa
25. apr 2020

Jasne že väčšinu ľudí to napadne....ja už asi mesiac rozmýšlam že mám koronu - najprv, upchatý nos a bolesť hrdla, do toho pokašliavanie - no hrdlo ma občas pobolieva dodnes🙂no a pri mame ani nehovorím - už asi tretí deň veľká únava a kašel, tak stále skúšam či nemá teplotu😉pritom veľa šudí je uplne bezpríznakových a tých to teda ani nenapadne🙂(napr.teraz tí zamestnanci v DDS-kách)

mama_veronika
25. apr 2020

Nie.

sense
25. apr 2020

Nie nenapada ma to...

hennyinnsbruck
25. apr 2020

Nie.. A to som počas korony aj ja bola chorá aj mala...

veronikaszabova
25. apr 2020

Nie

pribinak
25. apr 2020

Nie. Neprivilavam zbytočne zle veci.

miadi
25. apr 2020

Nepotešim Ta . Je kopec pripadov korony bez zvyšenej teploty len kašel. . A kopec bezpriznakovych prenašačov. Kym vladzes dychat nestresuj sa.

pirula5
25. apr 2020

Moj priatel je v ba, dlhsie kaslal, bol unaveny, pichalo ho pri srdci,ked prisiel domov bala som sa snim aj stretnut, volal lekarke,dala mu antibiotika, testovat ho odmietli, dobral lieky a stale kaslal, firma mu vybavila testy a boli negativne.

eliaska101
26. apr 2020

Jasné, že má človek teraz obavy, keď ho niečo bolí. No aj tak pokiaľ nemáte vysoké teploty, tak by vám ani test nespravili. Takže ti radím len počkať. Možno to máte len prechladnutie, tak si pár dni poležte a keď vás to prejde, tak to vírus nebol