Črevná viróza

ematko29
8. dec 2016

mamičky potrebovala by som poradit ohladne sesternice.začala brat klostylbegit a akurat ma plodné dni,no ako naschval dostali črevnu vyrozu.nieje to až tak strasne pomilovat by sa dalo,len sa bojí či to nemože poskodit tehotenstvo.ide o to,že dlho sa snažia a teraz konecne co by aj mohlo byt maju vyrozu.ako dalej?ovulacia by podla testu mala byt dnes vecer zajtra..dakujem

peppita
8. dec 2016

podla mna sa nemoze nic stat, ja osobne som ho brala a viem, aka je to namahaho vybrat,aspon ja som mala s nim problemy. ked som otehotnela, tak som bola prechladnuta a vsetko v poriadku a hlavne je skoda zahodit moznost, ktora bude az za mesiac zase.
Babatko v brusku je spojene placentou a snurou az neskor s maminkou. cize podla mna, nech idu do toho🙂

delmondo
8. dec 2016

Nech vyskúšajú, za to nič nedajú. Buď sa chytí, alebo nie

moni244
8. dec 2016

Za prve "viroza", za druhe, ak ma chut a silu na sex, tak to nic vazne nebude a ak by aj otehotnela, tak nejaka crevna viroza urcite nezaskodi, inac mile od teba, ze prepieras ineho sukromie na nete

ematko29
autor
8. dec 2016

Takze,je to bud alebo?Nemoze sa stat,zeby sa nieco pokazilo a babo by sa nevyvijalo ok?

delmondo
8. dec 2016

@ematko29 nemyslim

ematko29
autor
8. dec 2016

No asi aj tak nic z toho dnes nebude,kedze su uplne obaja unaveni a zniceni z tej vyrozy.Ale vdaka za rady.

delmondo
8. dec 2016

@ematko29 môžu zajtra, pozajtra, ak sa budú na to citit