Môžem otehotnieť aj cez neplodné dni?

laska002
1. apr 2021

Ahojte baby potrebovala by som menšiu radu od vás. S manželom som mala sex a nedal si pozor a o pár dní som dostala menštruaciu presne na čas ako som mala dostať lenže ja sa strašne bojím že by som mohla byť tehotná robila som si test a vyšiel negatívny myslíte že by som mohla otehotnieť aj keď som nemala plodné dní

bennn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danielahamar
1. apr 2021

Všetko je mozne

miadi
1. apr 2021

Nie si tehotna. Je minimLna sanca ze by si bola. Ale ten stres co teraz zbytocne mas ak nechces otehotniet pouzivajte kondom alebo hak atd.

asia83
1. apr 2021

@laska002 Ja neviem, kedy už tie deti pôjdu konečne do škôl. Evidentne hlupnú, keď sa potrebujú takto “baviť” na odpovediach cudzích ľudí.

sim_mi
1. apr 2021

Na zaklade coho si myslis, ze by si mohla byt tehotna? Mala si neplodne dni, dostala si menstruaciu a mas negativny test. Tak ako by si mohla byt tehotna?

sara07
1. apr 2021

plodné neplodne dni neplatia vždy
ja som otehotnela v najmenej plody den , dokonca raz v den menzesu
takže to je len predpoklad lebo ovulacia môže byt aj inak ako je vzvore

nafka0483
1. apr 2021

Plodne a neplodny dni nie su take podla toho ako si to vypocitame, alebo ako nam vypocita aplikacia.
Plodny den je taky, ktory je tesne pred, pocas alebo po ovulacii, cize zena je vtedy realne plodna a moze otehotniet. Neplodny je taky, kedy nie je mozne oplodnit vajicko.

A cisto teoreticky zena nikdy nevie kedy ta ovulacia nastane, kedze ja pri pravidelnom cykle sa moze stat ze sa ovulacia posunie. A ano pokojne moze nastat pocas menstruacie, den po, den pred a pod.

Cize ak niekto otehotnie a povie, ze otehotnela som v neplodny den, tak je to hlupost. Ten den bol realne plodny, iba si ona myslela ze bude neplodny.

nyusika
1. apr 2021

cez neplodny den stopercentne otehotniet nemozes.
otazne je ale, ako si zistila, ci je den plodny, alebo neplodny. v skutocnosti to moze byt uplne inak

any_soj
1. apr 2021

@laska002 cez neplodné dní nemožné, otázka je, ako si sleduješ plodné dni. Hlien a bazalna teplota sú spolu spoľahlivé. Žiadna kalendárne metóda. Píšeš pár dní... Menštruácia príde 12-16 dní po ovulácií (u zdravej ženy) Neviem, koľko je pre teba pár dní pred 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre