Čuch po Covide

11. dec 2020

Ahojte, chcem sa spýtať že za akú dlhú dobu sa vám vrátil čuch ak ste mali nejaká covid. Ja už som 2 mesiace po covide, a stále ho nemám.

diewcatqoo
12. dec 2020

Moja kolegyna mala covid v auguste a este sa jej cuch nevratil... 🤷‍♀️ vsetci ostatni, co poznam, tak im sa cuch vratil do max 2 tyzdnov.
Minule som niekde citala clanok o tom, ze v Brne otvaraju nejake poradenske centrum pre tych, ktorym sa dlhodobo nevratil cuch po covide 🙂

ivkaivkaivka
12. dec 2020

Mne sa začal vracať asi po mesiaci, teraz po dvoch je to už ako predtým.

mogaa
12. dec 2020

Je to individuálne.....môže sa vrátiť po pár mesiacoch ale aj nikdy...je to pomerne nové ochorenie, takže s určitosťou ti to nepovie nikto.....naposledy som čítala že v USA z prvej vlny bolo zopár prípadov čo sa im čuch nevrátil do teraz....

nelca0510
12. dec 2020

Moj ujo je mesiac po kovide a stále nič. A už skúšal všetko.

janulka2805
12. dec 2020

Asi je to naozaj individuálne, lebo mne sa chuť aj čuch vrátili do 4 dní...

sejan
12. dec 2020

Tiež som covid prekonala v októbri a ešte čuch nemám.

rachel36a
12. dec 2020

Mne sa nastaste vratil cca po tyzdni

vierkaviera
12. dec 2020

Koncom oktobra som.mala covid a cuch nemam stale... teda len sem tam trosku

autor
12. dec 2020

@diewcatqoo v brne... to je ten problém😂

frederica955
15. dec 2020

@ivkaivkaivka viem že je to individuálne, ale ako sa ti začal vracat po mesiaci, nemala si tak že pár hodín si mala potom zase nie? Alebo napríklad keď si pospím tak zase nemám a predtým som už mala taký ako pred covidom. Ja som 3 týždne od straty, ale začal sa mi vracat po 3 dňoch pomaličky, teraz keď už mám tak je super, ale potom zase odide.

ivkaivkaivka
15. dec 2020

@frederica955 tak, že raz som cítila raz nie... tak postupne som začala proste cítiť všetko. Neviem ako to napísať, no necítila som všetko hneď v jedno pekné ráno, no postupne, po troške sa vrátil úplne.

varvus5
30. jan 2021

Otupeny cuch