Cysta,ktorá pretrváva viac ako 5 mesiacov
Ahojte baby dufam ze sa najde niekto kto ma s niecim takym skusenosti...pred piatimi mesiacmi som bola u gznekologa s tym ze mam caste bolesti v pobrusku ,pri vysetreni zistil ze mam na lavom vejecniku cystu ktora ma 3,5cm ,bolo mi povedane ye cysta sa bud vstrebe alebo odide v menstrucacnom cykle maximalne do troch mesiacov, po troch mesiacoch som bola na kontrole ,vysetril ma len palpacne a povedal ze cysta tam stale je tak mi predpisal nejake tabletky ktore som si davala zo spodu ,ze vraj to cystu vysusi ...teraz tento mesiac som bola na kontrole ,robil mi uz aj sono ,cysta stale tam a dokonca sa o pol centimetra zvecsila,teraz ma styri cm.bral mi aj krv na onkomarker ca 125,vysledky chvla bohu v poriadku.len mna trapi to ze cysta tam stale je a rastie ,bolesti sa mi stale stupnuju ,citim silne pichanie v podbrusku a ta bolest my vyraza az do krizov.mestruaciu mam uplne rozhadzanu 2dni krvacam tak ze sa doslova so mna leje potom zrazu nic aj tri dni potom sa mi spusti znovu ,zase prestavka a nakoniec spinim aj sedem dni v kuse.,som uy fakt zufala mam tri deti a byt neustale na tabletkach od bolesti ma uz nebavi som s toho vycerpana.myslite ze by bolo lepsie dat cystu odstranit?chcela som to doktorovi navrhnut ked pojdem znova na kontrolu na buduci mesiac ,ci by nebolo lepsie to dat von....lebo mne sa zda 5 mesiacov dlho na to aby som mala vodovu cystu ktora este rastie.dufam ze niekto poradi a podeli sa so svojimi skusenostami.dakujem
•
1. okt 2018@monika123654 tak to je dobra sprava verim ze sa vam ulavi dajte potom vediet ci slo naozaj len o vodovu cystu ked vam sposobuje taketo bolesti drzim prsty nech všetko dobre dopadne a nech ste cim skor fit
@kormelia11 jasne urcite dam info ako tzo vsetko dopadlo a o aku cystu sa jednalo
@monika123654 cawte baby no tak den pred operaciou cysta vysetrenie a bum cystaxtam uz nebola 🙂 vstrebala sa 🙂,no primar ma zas posyrasil niecim inim,pred osmimi rokmi som mala zavedene vnutromaternicove teliesko Dana ,pri vyberani tohto telieska mi tam gynykolog nechal 1cm kusok ktory mam teraz vzrastnuty v maternici a zecvraj z toho mam tie hrozne bolesti.primar ma poslal na rehabilitaciu teplom diatermia ,po mesiaci mam kontrolu ,ked bolest neustupia budem musiet podstupit odstranenie maternice
Ja mam to iste a gynekolog ma hned poslal za primarom a aj ma primar hned objednal na laparoskopiu lebo to treba dat von.To nieze ty mu mas navrhnut ale on ta davno to mal poslat konzultovat s primarom
@dezire1000 tiez mas kusok s tej dany v maternici??? No mne to zbadal len primar dnes ,zaujimave ze do teraz to nikdo nevidel iba on mi to pekne este aj odfotil ze tam 1cm kusok z tej dany,neviem ci mi ta rehabilitacia teplom pomoze kedze je to predsa cudzi predmet v maternici,,,,,, fakt som uz s tohto vsetkeho zufala....tebe idu brat tiez maternicu????
@monika123654 nie nie danu tam nemam len cystu.mne ju idu vybrat laparoskopicky kedze ma az 6cm momentalne fungujem len na jednom vajecniku
@dezire1000 aha no mne sa cysta chvala bohu vstrebala ,,,,,tak drzim palce nech vsetko dobre dopadne
@jasminam ahoj Mne sa nevstrebala musela ist von spolu s vajcovodom kedze som ju tam mala omotanu.cysts mala 5 cm,kedze mi nezaberali ani injekcie na nu tak musela ist von lebo mi sposobovala bolesti
Tu začni písať odpoveď...
Odošli