Dentálna hygiena BA a okolie

bzzzucka
13. máj 2019

Zdravim, ahojte. Potrebovala by som poradiť, kde v BA alebo blizkom okoli robia dentalnu hygienu ale fakt že dobru (chce tam isť moj chlap ktory asi 100 rokov sa nestaral o zuby a ma hrube vrstvy kameňu, ktory je zeleno-hnedy 😱) A najlepšie by bolo keby to tam vedeli najprv aj umrtviť alebo čo (ak sa da) lebo dosť sa toho boji a ani sa mu nečudujem. + ako sa to cenovo pohybuje?

eliska13
13. máj 2019

@bzzzucka bola som minulý mesiac cez Zľavomat za 35 eur bežne je cena vyššia.Bola som spokojná pozriem a napíšem kde to bolo pieskovanie, čistenie od zubného kameňa....všetko čo má dobrá hygiena mať.umrtvenie netreba načo?veď to neboli len trocha to môže byť nepríjemnej keď mu bude oskrabkavat zo zubov kamen

bzzzucka
autor
13. máj 2019

@eliska13 no on sa strašne boji a keď vidim tie jeho zuby tak viem že to bude masaker.. (aj by som pridala fotku, ale zas nechcem aby niekomu došlo zle 😂) ..ja som tiež bola, ale iba u mojej normalnej zubarky, čo to oškrabava ale iba ten začiatočny kameň.. tiež sa celkom dalo ale nebolo mi to jedno 😀 okey, pozri, na cene mi až tak nezaleži, len nech je tam v pohode pristup a žiadny "mäsiar" 🤣

bzzzucka
autor
13. máj 2019

@eliska13 dakujem

eliska13
13. máj 2019

@bzzzucka nie, tá dentálna hygienicka je mladá baba veľmi milá a jemna ja som bola aj so synom 11r a v pohode tiež mal zubný kameň a je bojko

eliska13
13. máj 2019

@bzzzucka veď možno mu tam dá nejaký sprej umrtvovaci neviem?ale nám nedávala to má určite aj ďasná zapálené, keď to má také zle.Nazen ho tam, lebo dostane paradentozu a príde o zuby😋

denisaaairdacova
16. jún 2023

Ahojte chcem sa spýtať strašne ma začali bolieť zuby a ďasná a zistili mi baktérie v hrdle volala som Dr povedal mi že musím ísť na dentálnu higienu prosím vás vie mi niekto poradiť ak pôjdem či to celé má prestane bolieť a či môžem mať od zubov tie baktérie v hrdle ?
Lebo Dr mi nič nevravrla len to že musím ísť na dentálnu higienu a zložil.