DHEA alebo iné možnosti na zlepšenie AMH

lenka_21
1. júl 2011

Ahojte kocky, verim, ze tato diskusia sa bude pomaly naplnat. Kedze som prednedavnom obdrzala vysledok z AMH a bol dost nizky 0.38 ug/l 😢 ☹ 😢 zacala som patrat po internete 😉 😉 😉 Dostala som sa na anglicke forum a tam baby maju uz dlhsie roky diskusiu ohladom tejto temy, lebo AMH v USA a UK vysetruju uz dlhsie.
Baby mi doporucili pripravok DHEA (na prirodnej baze), vraj je vela druhov, ale treba hladat tie na prirodnej baze a tak ma zaujima ci nema niekto skusenosti s tymto pripravkom? Samozrejme su tam aj ine preparaty, ale najviac sa spomina prave tento ....

silvinkabb
4. apr 2016

@leelloo
@lola911 hlavne ze sa vsetci stazuju na Slovensko 😀 inak moja kamoska je v Amerike a teraz rozmysla ze co. Tam je to uplne zle a neskutocne drahe

leelloo
4. apr 2016

@silvinkabb v Amerike som chvilu zila, tam si musis platit pekne vysoke poistenie, aby mal clovek aspon ak- taku starostlivost, ked mas peniaze, mas aj odbornikov 🙂 moja svagrina ide rodit v Irsku a na prvej kontrole bola az v 20-tom tyzdni, vsetky vysetrenia si robila v Cechach alebo na Slovensku, lebo tam to nikto neriesi. Asistovana repordukcia je business a vela doktorov sa podla toho aj sprava, ale este stale je to tu lacnejsie ako inde.

lola911
4. apr 2016

@silvinkabb @leelloo moja kamoska bola na prvej kontrole po 4 tyzdnoch kde jej potvrdili ze je tehotna,,, takze hej zdravotnictvo je tu biedne,,, na vsetko sa musis objednat,,, ked si chora tak tam len zavoals a oni ta objednaju tak najskor o tyzden,,, za prvy tyzden ti marodku nedaju,,, to len vypises v praci take prehlasenie ze si chora, vola sa to self-certificate,,, inak videla som ceniky ivf na americkych starnkach,,, no hroza,,, nedivim sa ze reprofit brno ma pacientky s usa,,, obycajny soft s cerstveho vajicka $12,000 plus lieky $3,000 do $5,000 😕 my sice lietame hore dole ale take hrozne to este nie je,,, da sa to zvladat,,,

@leelloo na to decko sa mozes spytaj obvodaka alebo gynekologa

leelloo
22. apr 2016

ahojte, prosim vas, kde kupujete DHEA? na slovenskej stranke swanson som nasla, ale jedna tableta ma az 100mg a to sa mi zda vela.

kakatulik
22. apr 2016

@leelloo ahoj,
Na otehotnenie.sk. tam m6ju 25.kovy aj 50.kovy.

silvinkabb
22. apr 2016

@leelloo nie je to vela, odporuca sa minimalne 75mg. minimalne. je to ok. a ked uz rozpolis si. niektore baby predavaju aj tu

lola911
22. apr 2016
leelloo
22. apr 2016

@lola911 jeeej, to som ani nenasla, dakujem 🙂

lily311
3. máj 2016

Baby, viete mi poradil stránku, kde kúpim melatonín

lily311
3. máj 2016

@leelloo ja mám na predaj, neotvorené balenie DHEA 25 mg od SVANSONU

kakatulik
3. máj 2016

@lily311 kupis aj v lekarni

silvinkabb
3. máj 2016

@lily311 za kolko prosim?
@kakatulik v ktorej lekarni?

silvinkabb
3. máj 2016
kakatulik
3. máj 2016

@silvinkabb ja som bola v kauflandskej lekarni,ale myslim,ze uz takmer v kazdej....treba sa spytat.🙂.
Aj Swanson ma.

silvinkabb
3. máj 2016

@kakatulik swanson ma dlhodobo vypredane. ak sa pozries uvidis. ok pojdem sa spytat, ale u nas v bystrici to teda nikde nemali este minule ked som zhanala

kakatulik
3. máj 2016

@silvinkabb ja som ani velmi nezhanala a nahodou som ich uvidela v regale a dokonca dve rozne gramaze.

mondrejc
3. máj 2016

@lily311 ahoj ja mam melatonin 3mg z Eurovital. Dala som si doviezt z usa ked som objednavala dheu. Je tam 180 tabliet. Ja som zjedla asi jednu. Tzn. Je otvorene. Stalo to vyse 20 dolarov aj s dopravou. Ak by si chcela predam za 10 eur plus postovne ak si mimo ba. Kupovala som to tusim koncom minuleho roku. http://www.eurovital.com/uk/product_detail.aspx...

slimko
15. máj 2016

Baby, nemáte niekto na predaj tú Dheu? Co som našla aj stránky, tak je zväčša vypredaná. ďakujem

lily311
15. máj 2016

@slimko IP

zibi
15. máj 2016

@slimko skus cez swanson
http://swanson.sk/search?q=dhea
ja od nich beirem dečko a som velmi spokojna..je to kvalitna americka znacka

lola911
15. máj 2016

@zibi swanson ma vypredane 😕

silvinkabb
15. máj 2016

Kukni lily mala na predaj. Plus vyssie sa pise ze maju v lekarnach uz. No neviem co je na tom pravdy
@slimko

zibi
15. máj 2016

@lola911 a tato stranka?
http://www.otehotnenie.sk/p/281/dhea-50-mg-60-t...
oni by to mohli mat..

lily311
15. máj 2016

@lola911 ja mám DHEU 25 mg, nerozbalené balenie, nezjedla som ani jednu tabletku, bojím sa ju jesť kvôli štítnej...ak máš záujem napíš IP

slimko
15. máj 2016

@lola911
@zibi
@silvinkabb Ďakujem za rady
@lily311 poslala som IP

lola911
15. máj 2016

@lily311 ja nezhanam dhea 🙂 spytaj sa @slimko ak si uz neobjednala

lily311
15. máj 2016

@lola911 prepáč, klikla som zle...ďakujem za upozornenie.

lola911
15. máj 2016

@zibi ani na tej stranke nemaju,,, maju tam napisane docasne nedostupne a okrem toho to je 50 mg

cmudlo
2. jún 2016

Akú DHEA je lepšie brať? 25 mg, 50 mg, alebo 100 mg?