Dobrý gynekológ v Novom Meste nad Váhom

monuuula
3. dec 2013

Dobry den zienky,
o nejaky cas sa budeme s rodinou stahovat do Noveho Mesta nad Vahom a rada by som si precitala nejake dobre tipy na naozaj dobreho gynekologa/gynekologicku v tomto meste. Kedze uz mam aj zlu skusenost s gynekologickou pocas mojho prveho tehotenstva a uz nechcem riskovat pri dalsom moznom tehotenstve, budem velmi rada, ak mi pomozete najst dobreho odbornika, pripadne komu sa mam vyhybat 🙂 . Velmi vam dakujem za vsetky rady 🙂 🙂 🙂

kalnicanka
9. feb 2015

dobrý den, ja chodím Šulekovi, je to starší pán a teraz už robý len raz do týždna a je tam druhý doktor a je z Trenčína a počula som že je velmi dobrý, bohužial na meno si nespomeniem. Výhodou je že je na stanici.

cayrez
3. apr 2017

Ahojte dievcata,
tiez sa planujeme pristahovat, konkretne do cachtic. Odporuceny mi bol vynikajuci Cachticky gynekolog Mudr. Kovac. Docitala som sa na pluske len same chvaly. No tu ho moc neodporucate. Tie zamietave komentare su skorsieho data ako tie chvaly za posledne dva roky. Chcela by som sa opytat na cerstve info ohladom tohto lekara. Poradi niekto?

11iva11
7. feb 2019

@cayrez Ahoj, asi to už pre teba nie je aktuálne, ale zhodou okolností mi pred pár dňami známa vravela, že Mudr. Kováč bol predvolaný na súdnom pojednávanie ohľadom zanedbania starostlivosti. V skratke ide o to, že pacientke dostatočne včas nezistil rakovinu krčka maternice, napriek mnohým problémom (príznakom), ktoré mala.

cayrez
21. júl 2019

@11iva11 Ahoj Ivka, dakujem za info. Uz sem chodim zriedka, ale je to pre mna stale uzitocne. Dakujem.