Gynekológ v okolí Nového Mesta nad Váhom alebo Trenčína

katkakuch1
1. nov 2022

Ahojte, prosím Vás neviete mi poradiť naozaj skvelého gynekológa v okolí NMnV/TN, ktorý berie AJ NOVÉ pacientky? Môj terajší gynekológ je naozaj hrozný, nekomunikuje so mnou, arogantný, necitlivý, veľa vecí nevykonáva ako by mal. V rodine máme časté problémy s tehotenstvom, tak by som bola rada, ak by starostlivosť počas budúceho (prvého) tehotenstva bola špičková.

Ďakujem! 🙂

svetlonos
1. nov 2022

@katkakuch1
Ahoj, pozri gynekolog Chlapečka v TN. Meno si uz nepamätam. Velmi som sa s nim nevykecavala ake dobre mi poradil aj jeho pristup bol v pohode.

meringe70
1. nov 2022

Ahoj, ja chodím do TN - Gyneka, je tam doktor Jankovsky a ešte jedna pani doktorka (meno si nepamätám). Bola som už u oboch, príjemný prístup, všetko čo mi robili mi otvorene komunikovali, pýtali sa ma, celý personál je veľmi milý, žiaden stres ani bolesť a nikdy som nič neplatila (ale ja mám za sebou teda len prehliadky a hormonálny profil čo mi robili)

nelca0510
1. nov 2022

Ak máš bližšie TN,tak odporucam Jankovskeho. Veľmi mi pomohol.

katkakuch1
autor
2. nov 2022

Ďakujem Vám 🙂 mám síce bližšie NMnV, lebo tu bývam, ale jediný dobrý gynekológ tu neberie nové pacientky. Skúsim teda v tom TN 🙂

nelca0510
2. nov 2022

@katkakuch1 tak ja mám napr. Dr. Dudrika v NmnV a za mňa spokojnosť,odkedy je v nových priestoroch.

gloria31
21. nov 2022

@katkakuch1 skúste mudr. Paskala al. Dibdiak len si zavolajte či vás vezmú.

lenkaaa25
21. nov 2022

@katkakuch1 A čo tak v PN? Prednedávnom v nemocnici na prvom poschodí otvorili ambulanciu. Bola som u dr. Tallovej a fakt paráda 👍👌

katkakuch1
autor
22. nov 2022

@gloria31 ďakujem, ale tam majú plno 😊 to mám už dávno zistené

katkakuch1
autor
22. nov 2022

@lenkaaa25 pozriem, ďakujem 😊

deedaa
22. nov 2022

@katkakuch1 určite dr. Jankovský v TN. Má tam aj operačnú sálu a robí aj jednodňovú chirurgiu. Máš to všetko pekne pokope, keď niečo treba.

gloria31
22. nov 2022
monika_nm
27. nov 2022

@katkakuch1 ja chodim uz dlhe roky k MUDR.Jankovskemu do gyneky a som vzdy velmi spokojna,dost nam aj pomohol a pracoval aj dlhe romy v nemocke v ambulancii rizikoveho tehotenstva,takze super,urcite ti ho odporucam.Vsetko najdes www.gyneka.sk
😊

katkakuch1
autor
27. nov 2022

@monika_nm ďakujem 😊