Dobrý psychológ v Žiline alebo v Martine

zuzik16
7. feb 2016

Ahojte, som v strašne ťažkej životnej situacii a myslim že sama to už nezvladnem.
Neviete niektorá o dobrom psychologovi, teda lepšie by bolo asi keby to bola žena, v martine alebo žiline?
alebo nejaku inu pomoc?
dakujem vam velmi pekne

bonaqa2013
7. feb 2016

daj otázku v skupine Martin popr. Žilina.... Maminky skôr budú vedieť...

zuzik16
autor
7. feb 2016

@bonaqa2013 dakujem🙂

bykaterina
7. feb 2016

ja mam zatial iba v BA barbora.kucharova@gmail.com respektuje baby co maju IVF za sebou... mala by mi zohnat aj na podobynch kolegov v na celom SK tak hadam v buduci tyzden posle kontakty. Dam ti potom info

zuzik16
autor
7. feb 2016

@bykaterina dakujem🙂

bykaterina
7. feb 2016

@zuzik16 nie je zac 🙂 , inak za tou kucharovou by sa oplatilo vycestovat. Lebo co mi tak v skratke spominala ze tu na severe je to bieda ☹

zuzik16
autor
7. feb 2016

@laaska
dakujem, ano snazim sa aj touto cestou ist, ale potrebujem pohlad aj od psychologa.

@bykaterina 🙂 porozmyslam nad tym - mozno by som aj vycestovala

bykaterina
7. feb 2016

@zuzik16 najdi si ju na nete ma aj videa 🙂 je fakt super
ja som mala teraz u nej skusku

laaska
7. feb 2016

@zuzik16 tam je psychologicka poradna, RAFAEL a objednavky na konzultacie

zuzik16
autor
7. feb 2016

@laaska dakujem🙂 pozriem si tu stranku podrobnejsie

laaska
7. feb 2016

@zuzik16 alebo im skus napisat cez email. Btw. kazdy mesiac v poslednu sobotu v mesiaci je v tejto farnosti od 15tej hodiny charizmaticke stretnutie - Jezis lieci ludi, ja som bola minule a boli zazracne vyliecenia z rakoviny prsnika, pecene, pankreas, chrbtica krcna, bedrove klby, kolena, vnutorne vyliecenia - ohovaranie, rodinne kliatby, plakali zeny, plakali muzi... atd... ja som bola minule prvy krat a nic predtym som take nezazila. Ten kostol bol uuuuplne plny, ludia si nosili so sebou stolicky, lebo to trvalo cca do 18tej. Ak ta to bude zaujimat napis spravu alebo sa im ozvi emailom.
Jezis priamo tam odpovedal cez zeny, ktore mali tuto charizmu prorokovania. Niekedy povedia meno, niekedy tak vseobecne - asi to plati pre viacerych. PO skonceni su svedectva.

mp111
22. mar 2016

Zuzi, určite odporúčam Veroniku Hartsfield - http://www.psychologia-stefkova.sk. Pôsobí v Olympe.

jaccop
6. nov 2018

@mp111 Ahoj, viem, že diskusia je staršia...ak nahodou, ako si sa dostala k Veronike? Da sa vyziadat len ona alebo? Vopred dakujem

tinka78887
19. mar 2021

@mp111 dobrý večer chcela by som sa informovať ohľadom tejto pani doktorky....mate skúsenosť??? Hľadám v Martine detskú psychologičku hlavne dobrý prístup k deťom...