Dobrý zubár v Žiline

marietuska
22. aug 2016

dobrý deň,
prosím vás viete mi poradiť nejakého odborníka ,ktorý je skutočne zubárom dobrým na svojom mieste v žiline, prípadne okolí ?a ktorý si za to nepýta 60 € za plombu ?mám tri kazy a potrebujem si ich nutne dať dokopy.plus jeden nerv vytiahnuť zo zuba,lebo mi hnisá. ale čo obvolávam bud nechcú brať, alebo sú strašne drahí a ja už nechcem platiť 50 € za plombu jednu...
budem vdačná za akékolvek tipy na zubára...len nech je to človek, čo nerobí až tak strašne bolestivo a je ochotný a dobrý odborník, a čo nemá jednanie ako s handrou.
dakujem ! lebo som už naozaj zufala.

skyahiah
23. aug 2018

@superholka77 mna neposlali na hygienu, sla som az po prehliadke z vlastnej iniciativy. hygienicka je super, mila pani. na utlmenie mi nikdy nic nedala, ani som si nepytala. kazdy to zvlada individualne, ja miestami nejaku bolest pocitujem, ale nic co by sa nedalo vydrzat.

floflo86
18. sep 2019

@marietuska mne tento popis sedi na mojho zubara v I Love dent... som maximalne spokojna odporucam vzdy ked sa niekto pyta na dobreho a normalneho zubara v Ziline. maju aj cennik na stranke kuknite

naif11
13. jan 2021

Máte tu niekto skúsenosť s ambulanciou TN dental (MUDr. Tomáš Nemčík)? Vraj na ženy to vie, mňa však zaujíma iba odbornosť a výsledok. Vďaka za reakcie

mailo970
17. apr 2021

@marietuska ako ste bola spokojna s tym Čulmanom?