Dojčím a menzes nikde

slnecnica333
7. júl 2016

Som už 5mesiacov po pôrode.Stále kojím ale už od začiatku aj prikrmujem lebo mám málo mlieka. Menštráciu stále nemám, hoci som čítala, že ak žena prikrmuje tak ju dostane ešte skôr. Tehotná by som nemala byť, test vyšiel negatívne, aj keď človek nikdy nevie.Myslíte, že je to v poriadku, že som ešte nedostala menštruáciu, hoci nekojím úplne lebo aj prikrmujem alebo by som mala zájsť k doktorovi?

viera77
7. júl 2016

ale ved to je normalne, ze menzes nikde, si po porode, kojis, telo ma hormonalnu burku...o tom, ze prikrmovanie je spustac menzesu som este nepocula.....samozrejme je to u kazdej zeny individualne, jedna dostane menzes rychlo po porode a aj pocas kojenia, druha este nema ani par mesiacov po ukonceni kojenia....neries, uzivaj si materstvo...ja na tvojom mieste by som sa tesila, ze mam este od neho pokoj 😉

marcelatje
7. júl 2016

@slnecnica333 je to individualne. Ja som nedostala skoro 2 roky po porode 😀

lubinkam
7. júl 2016

Ahoj. Ja si myslim ze je to normalne. Ja som na tom rovnako hoci moj krpec uz o par dni bude mat rok. Kojim aj papame, tehotna niesom. Hormony sa zblaznili. 😄😄😄

magic08
7. júl 2016

pri prvom som dostala po 22 mesiacoch, pri druhom po 27 mesiacoch. To ze prikrmujes nie je dovod na to, aby si zakonite musela dostat mrchu. Zalezi od hormonov v tele. Niektore zeny koja intenzivne a mrchu dostanu po sestonedeli, niektore koja a prikrmuju a mrchu nedostanu niekolko mesiacov. Gyndos mi povedal, na prehliadke, ze ked kojit prestanem a nedostanem mrchu do 3 mesiacov od odstavenia, mam sa prist ukazat. Takze toho by som sa asi drzala. Kym kojis, neries mrchu a bud rada, ze nie je 🙂

sardinka335
7. júl 2016

@slnecnica333 ano je to v poriadku....niektorým zenám stačia aj 3 kojenia denne a hormony menzes nespustia. Ja som vzdy dostala menzes týžden po šestonedelí aj napriek laktacii... 😢

miminka91
7. júl 2016

je to normalne ja dufam ze aj ja to tak budem mat kramy mi vobec nechybaju 🙂

sibalka21
7. júl 2016

ved to je uplne normalne, bud rada ze nemas kramy

saurian
7. júl 2016

ja som po prvom dostala menzes po osmych mesiacoch taky "cudny"... a po dalsom mesiaci nic... tehu test negativny 3x s tyzdnovymi odstupmi, a tehotna som bola.

siska53
7. júl 2016

@slnecnica333 je to uplne ok. Ja som dostala napr.az mesiac po odstaveni maleho a to uz on bol davno na prikrmoch,mal rok ked sa mi obnovil cyklus,kedze som ho este 2-4x denne dojcila.
Pri malej som dostala menzes az ked som dojcenie obmedzila na 1denne to mala 21mesiaoc vtedy.. Takze vidis,je to uplne ok.🙂)

katche
7. júl 2016

Mne sa pustila az 4 mesiace po uplnom odstaveni, posledne tyzdne nsom kojila len 2x denne. Ak mas negativny test, tak neries. Je to normalne