Meškanie menzesu, bolesť a negatívny test

zuzka8143
4. jan 2014

Ahojte, no konecne som sa odhodlala napísať lepsie povedané spýtať sa lebo uz si ozaj neviem rady. Mam takýto problem a dufam ze mi s nim niektorá pomôžete. Poslednú menštruáciu som mala 17.11 aj ked mam nepravidelne cykly ( 35-50) doteraz som nemala podobný problem. Menstruacia mi stale mešká, mam neskutočne nafúknuté brucho, strasne ma uz vyše týždňa bolia prsia a kríze, keby som bola tehotna tak ok ale test ktorý som si naposledy robila 1.1.2014 bol negatívny. Viem ze by som mala zájsť k doktorovi ale ten do 7.1 neordinuje. Za posledný týžden sa mi par krát stalo ze som na toaletnom papiery mala kus krvy uplne máličko,som si uz aj myslela ze prídu a stale nic. Keby ten test nebol negatívny tak si myslim ze som tehotna ale asi to bude nieco ine. Za všetky odpovede vopred dakujem

hviezdicka111
4. jan 2014

@zuzka8143 ono ak aj tento mal byt 50dnovy, tak ti nemeska este tak velmi...ja som mala prvy raz pozitivny, ked mi ms meskala 12dni 😀 aj to neboli uplne silne obidve ciarky...druha len slabucka, ale bola...a tehu som bola...chce to asi len trpezliovst...

snehullienka
4. jan 2014

@zuzka8143 ahoj,mne sa cyklus predlzuje v zime,lebo som tyky teplomilny clovek,beriem to uz normalne... 😉

awalancha3
4. jan 2014

...testovat a znovu testovat................ cakanie na vysledok je adrenalinovejsie nez "bandzizamping"

adapn
4. jan 2014

Ahojte, ja som na tom rovnako :(...na 32 DC som robila prvy test-negativny.dnes 34 DC tak isto negativny..normalne mam cyklus 28-32 dni...len co mi je divne, ze neman vobec ziadne bolesti, ziadnr bolave prsia,nafuknute brucho...proste nic....a inak mam tieto priznaky pred kazdou menst....tak neviem ci mam len posunuty cyklus tento mesiac alebo ci je mozne ze som konecne tehu aj ked nepocitujem nic...

evelinq
4. jan 2014

Ahojte, mne tiež meškal menzes naposledy 27.9. test som nerobila lebo teraz sa o babo nepokusame, 23.12. som išla k doktorke vysetrila pichla vyvolavacku a ešte aj cistu našla tak snáď zmizne sama

zuzka8143
autor
5. jan 2014

Tak dneska som si robila test a je tam slabucky duch 🙂 tak silno dufam ze z toho nieco bude 🙂

adapn
6. jan 2014

@zuzka8143 drziiiim palce nech je to tak 😊
Ja som dnes 36DC a zacalo mi spinenie a bolest v podbrusku.tak asi predsa len tie sproste kramy pridu 😭

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre