Dostala som menzes a potrebujem odísť domov

7. aug 2020

Ahojte,potrebujem rýchlu pomoc.Som na chate s rodinou no bez rodičov,kramy som mala dostať o tyzden no prišli dnes.Vloźky nikto z nas nemá,no to neni problém,mam servítky 🤷‍♀️Problém ale je,že už som jednému členovy povedala ze musim odísť a chce vedieť dôvod a cely čas ma otravuje že preco.Keby realne pôjdem domov tak sa ma všetci budú pýtať na dôvod ale ja im nechcem povedať že mam kramy a zaze vložky potrebujem.Ako sa mam účinne vyhovoriť?

sunny8
7. aug 2020

😁 ved normálne ze mas krámy a nemas vlozky. Toto už nie je v dnešnej dobe hanba

klarissa25
7. aug 2020

Kolko mas rokov? To sa hanbis povedat ze mas ms??

modrava
7. aug 2020

ides na otocku? vratis sa? tak povedz ze si ides pre nejake lieky. ale nechapem preco robit tajnosti. proste povedz jednemu a oni si to uz medzi sebou povedia. aj tak je to kazdemu jedno

veronikaszabova
7. aug 2020

Boze, ved povedz pravdu 🤦‍♀️🤷‍♀️

jankalukasova
7. aug 2020

Tak povedz, ze dosli na navstevu rusi a ides im po matrace... nech si ten jeden lame hlavu 🤣

dadamelllie
7. aug 2020

Ak si tam s rodinou, normalne chod za nejakou zenou a povedz co je vo veci. Ziadna ta nevysmeje, alebo teda neviem, coho sa bojis..🤷‍♀️

lucilaines
7. aug 2020

Tipujem, ze si este v puberte. Teda dufam, ze toto sa nepyta dospela zena 😅 urcite chod za niektorou zo zien co tam su, mozno aj maju vlozky alebo tampony co by ti pozicali. Viem, ze je ti to neprijemne, ale ver mi, ktorakolvek to bude brat uplne normalne, asi ako keby si povedala, ze ta boli hlava.

bibina32
7. aug 2020
autor
7. aug 2020

Mam 17 a ked som zo písala tak vtedy tam boli len sami muži,akonáhle prišla teta šla som za ňou a ona mi dala vložky.No ja som celkovo vzdy hanblivá 😂🤷‍♀️Ďakujem za rady ❤️

autor
7. aug 2020

@jankalukasova 😂😂

mariejenka
7. aug 2020

Tiez by som.nepovedala ujkovy,ze mam.kramy v 17 rokoch😊 a preto musim domov. Akurát tu v inej diskusii pisem,ze v každej kabelke,hoc je mala mam 2 ks vložiek, istota je guľomet, ..dobre ze teta dosla a mala ich...