Doxyhexal a vysoký tlak

meli888
1. júl 2022

Ahojte ,chcela by som sa opýtať či už niekto z vás užíval doxyhexal ? Ak áno tak či vaša hodnota po zmeraní tlaku bola optimálna alebo ste mali 130/98 ako mávam ja . Spodný tlak je veľmi vysoký ,ani kvôli tomu nespavam,býva mi zle .Mám ešte pár dní lieky ale najradšej by som ich vysadila

nika_val
2. júl 2022

@meli888
Ahoj ja som užívala mesiac tieto antibiotika, sice som si tlak nemerala sle nemala som žiadne problemy takže ani dovod na to aby som si ho merala..
Jedine čo tak tažko od žaludka mi z neho bývalo
Užival ich aj partner a okrem tych tažkosti od žaludka ani jemu nič ine nebolo

meli888
autor
2. júl 2022

@nika_val ja som ich musela vysadiť ,motalo ma z nich ,mala som dvojité videnie ..toto sú najsilnejšie antibiotiká na trhu a veľa ľudí má z nich ťažkosti..hádam mi bude doktorka vedieť predpísať niečo iné

nika_val
2. júl 2022

@meli888 ano to bolo aj mne povedané že su velmi silné a teda od žaludku nam z nich bývalo niekedy pekne často, hlavne zo začiatku keď sme brali 2denne
No silnejšie sme mali potom take 3dňove tuším subamed sa volajú to boli masaker tabletky tak zle z nich bolo že až ..
Ešte viem že jeden deň sme si ich dali kratko po prebudení a vtedy nam z toho bolo nie len tak od žaludka zle ale celkovo taka mloba alebo akoby som to popísala..
No snáď ti najde dr niečo ine za to, ale napadlo mi ešte brala si k tomu aj probiotika?

meli888
autor
2. júl 2022

@nika_val probiotiká som nebrala ,keďže mi doxyhexal účinkoval do 15 minút tak dovtedy som stihla sedieť už dva krát na záchode ale to ma aż tak netrápilo skôr ma trápil ten tlak

nika_val
2. júl 2022

@meli888 ja som brala probiotika entreol a tie su vraj take že si môžeš dať aj skor ako antibiotikum alebo velmi kratko po antibiotiku (tak mi povedali v lekarni) takže možno aj preto nam nebolo až tak zle z nich 🤷‍♀️
Lebo ja som brala 6baleni naraz z lekarne tak ta pani mi hned odporučala že treba probiotika a vraj tieto su v tom dobré že netreba ich brať až hodinu po antibiotiku a su silné aj probiotika..
Možno skús a bude lepšie alebo prípadne pri tych iných skús 🙂