Driclor

mirkahh
20. máj 2012

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, že aké máte skúsenosti s Driclorom . Ja som ho začala používať pred 5. dňami a do rana sa mi spravila bolavá hrča v podpazuší, ktorá dosť bolí .. na sono prsníkov som bola pred necelými dvoma týždňami, takže si nemyslím, žeby to mohol byť nádor alebo niečo pod.

Ďakujem za rady a názory

labelo
20. máj 2012

ja ho používam už asi dva tri roky jeden krat za týžden iba v lete,ale teraz v poslednom čase ma začína pobolievat pod pravou pažou,tak som si vsugerovala,že by to mohlo byť aj s toho,tiež mám obavy....

mirkahh
autor
20. máj 2012

@labelo ako mne veľmi pomohol s potením, ale toto ma odradilo. Dneska som blúdila na nete ohľadom tohto a vraj môže spôsobiť zápal žliaz ... tak neviem, uvidím 2-3 dni a asi pôjdem navštíviť dr. 😠

labelo
20. máj 2012

@mirkahh
o tom než som ho začala používat čítala aj ja,že to nie je moc zdravé,ale ako píšeš na potenie je to uplne super,ale teraz som ho vyradila a kupila som si nieco podobne v DMke,ale nie je to take agresivne ako driclor,lebo mne tie klasicke nic nepomahaju a este mi aj farbia oblecenie

mirkahh
autor
20. máj 2012

@labelo áno je to nezdravé lebo to obsahuje alumínium .... a nemôžeš mi povedať názov ... ja len dúfam, že to nebude nič vážne lebo mám strach 😒

labelo
20. máj 2012

názov čoho?nechcem ťa strašit,ale ja by som už aj letela zajtra k tomu lekárovi

eaka
20. máj 2012

@labelo názov toho prostriedku z DM 🙂 a všetky antiperspiranty obsahujú aluminum... teda asi nie úplne všetky, ale väčšina tých bežne predávaných.. ale tento asi viac..

eaka
20. máj 2012

@labelo ďakujem, vyskúšam, tie bežné ako by som ani nemala

labelo
20. máj 2012

@eaka
tento je ucinný,je to taký mazlavý gel a dost pomaly schne 🙂 vyskušaj uvidíš

m0nchichi
23. máj 2012

Dnes som si ho kupila, takze tvrdite ze pomaha? a ked si ho rano oplachnem mozem potom pouzit deodorant? Lebo viem ze pred sa nemoze..

smiesko
23. máj 2012

@m0nchichi Ja som spokojná, používam ho presne 1 rok, nemám žiadne hrčky. 😵

m0nchichi
23. máj 2012

Tak super, uz sa tesim na ten super pocit :D aa ten sprej mozem naniest rano ked si to oplachnem? nebude stipat alebo nieco?
@smiesko

smiesko
23. máj 2012

No vieš čo, ja si to ráno ani neoplachujem, a nič sa mi nerobí, ani to neštípe. A večer sa vždy osprchujem.
Ja si parfum pod pazuchu nedávam. Dávam si na krk, zápästie a vlasy.
Pa pa a dobru noc. 😵

sajmonkaf
4. jún 2012

používam ho asi týžden,mala som 2 dni pauzu,kvoli holeniu,ale po kazdom použití take svrbenie či pichanie citim,je to ok,alebo to časom prejde???

smiesko
4. jún 2012

@sajmonkaf vieš čo, ja ho už používam rok a teraz mám len to svrbenie. Keď si ho večer dám, tak už nad ránom zo spania sa musím poškrabať, lebo ma to svrbí.Potom na druhý deň sa 1-2 x poškrabkám a potom už nič. Ale zo začiatku, keď som ho len začala používať, ma to skoro vždy štípalo. Ale teraz to už vôbec necítim, len to že ma to v noci zasvrbí.Inak ja som veľmi spokojná. Ahojky..... 😵

sajmonkaf
4. jún 2012

@smiesko diky,snad to casom prejde,ale aspon funguje....

smiesko
4. jún 2012

@sajmonkaf dúfam, že čím ho budeš dlhšie používať, tak ti to prejde. Ja si ho dávam, už len 1x niekedy 2x do týždňa. Pa pa 😉

sajmonkaf
4. jún 2012

@smiesko to dufam aj ja,lebo ked bolo horuco,tak som sa citila hrozne neprijemne....

sajmonkaf
24. jún 2012

@labelo aj ja som si ho kupila,lebo som musela prestat davat driclor,hrozne ma štípalo,a mala som aj podráždené podpazušie,akoby ekzém sa mi spravil,ale tento z dm-ka som si davala 4x a zatial dobre,bez reakcie... 😉

zibi
7. aug 2012

@mirkahh asi uz neskoro reagujem..ale ja som mala tiez z dricloru hrcku...pod pazou asi pred 6 rokmi..preto som ho prestrala pouzivat..sla som aj na sono k doktorovi a on povedal ze je to upchata potna zlaza..a ze to moze byt z dricloru...len mozno to bolo aj tym ze ja som sa nenormalne skrabala.... z neho..teraz som sa odhodlala si ho dat po rokoch kedze sa dost potim kvoli hormonom co do mna popchali aj vyssej vahe a zatial je to ok..ani ma to nesvrbi az tak..takze uvidime...ono kazdopadne treba opatrne s druclorom a neuzivat ho dlho akonahle zaberie... davat si ho len raz do tyzdna a dost a len v lete 🙂

zuzikkaa
7. aug 2012

@m0nchichi rano to treba oplacnut a mozes pouzit DEODORANT nie antiperspirant!!! lebo driclor je vlastne antiperspirant 😅

eugenie
8. jan 2013

Ahojte, ja som si ho prave kupila a trosku ma odradza to, ze 24 pred a po pouziti sa nemoze podpazusie holit... ja pouzivam ziletku takmer denne, max kazdy druhy den. Kvoli poteniu nosim vacsinou tielka, tak aj preto.. Tiez chodim 3 x tyzdenne do fitka a potom este plavat, takze si to podpazusie holit proste musim... Pisu, ze zo zaciatku sa ma pouzivat kazdy vecer... to by sa clovek potom nesmel vobec vobec holit zo zaciatku... ake su vase skusenosti?

pypynka
26. feb 2013

nasla som v lekarni vola sa to nejako crystal je to neparfemovane stoji to viacej ale mozem povedat je to as aj lepsie ako driclor,uz len preto ze nemam taku podrazdenu a miestami zacervenalu pokozku astipalo to ...

barboritta
27. feb 2013

a ako to prosím ťa vyzerá?je to tiež taká gulička?a od akej firmy to je?ozaj a ešte som zabudla,v tehotenstve sa to môže či nie???

maria.vinea
28. feb 2013

skuste monodermodosi - pripravok tiez z lekarne

shcmirka
9. mar 2013

Ahojte dievčatá, Driclor som objavila asi pred 3 rokmi, keď som ho začala používať, bola som nadšená. Zabral a pocit suchého podpazušia bol úžasný. Odporučila som ho aj mame a švagrinej, oni ho používajú do teraz a už len 2x za mesiac, vôbec sa nepotia. Ja to šťastie nemám. Po prvom, druhom, treťom použití vôbec neštípal, no potom to bolo strašné.Škrabala som sa celú noc skoro až do krvi. Prestala som ho používať. No teraz som si ho opäť kúpila pretože závidím mame a švagrinej že sa vôbec nepotia. Sĺúbila som si že budem opatrnejšia a budem ho používať PRESNE podľa návodu, ale márne. Ako náhle si ho dám, po chvíli začne štípať a potom viac a viac. Prvú noc som vydržala do 3 hod. ráno a druhú do 24 hod., musela som sa ísť umyť. Potom som si ho začala dávať na deň, to bolo celkom fajn ale neúčinkovalo to ako malo no a momentálne dnes je piaty deň od prvého použitia a vydržala com 30 min. po nanesení a dosť. Podpazušie mám zapálené skoro až krvavé, ufffff. Dosť. Viac nemôžem. Píšete viaceré prípravky aj z lekárne alebo z DM. Určite chcem vyskúšať niečo nové čo zaberie, neviem pre aký sa rozhodnem ale 7 - dňová kúra od Vichy mi nepomohla. Máte aj viaceré skúsenosti z tou Baleou z DM? Prosím poraďte.

klaudi222
10. mar 2013

ahojte, no ja ked som zacala driclor pouzivat, strasne ma stipal, vzdy, vydrzala som to tak pol hodinu, potom som to sla zmyt :D nemohla som to ale pouzivat ani na zaciatku podla navodu, je to pre mna dost agresivne a drazdilo mi to kozu..maximalne kazdy druhy den som si to mohla dat, inak mi to kozu hrozne vysusilo a stipalo este viac. no a POTOM som raz isla spat bez sprchy a dala som si aj tak driclor. po stipani ani chyru!! ked som si ho dala na osprchovane podpazusie, zase stipal... takze, aj ked viem, ze by sa to nemalo, ja si driclor aplikujem uz len tak raz za mesiac-dva bez sprchy, vzdy sa potom sprchujem az rano, a vobec ma to nestipe a velmi dobre pomaha. vacsie problemy som s nim zatial nemala..klop klop klop 🙂

shcmirka
10. mar 2013

@klaudi222 môže to mať niečo do seba lebo ja keď si ho dám ráno tak neštípe až tak. A sprchujem sa vždy večer. Keď som si ho dávala večer aj 3 hod. po sprchovaní tak štípal ako fras. Možno treba väčší časový odstup od umytia ako 2 hod. ako píšu na návode. Idem skúšať ďalej lebo ma ide poraziť že stále len čierne musím nosiť.

maccaya
25. mar 2013

Driclor som pouzivala skoro rok.Po naneseni to svrbelo ale len prve 2-3mesiace,potom uz nie.No dalo sa to vydrzat.Vyborne zaberal a bola som stastna ze sa nepotim.Stacilo mi pouzivat ho asi raz za 3tyzdne.Potom sa mi objavila mala hrcka ktora sa neskor zvacsila,bola asi 4cm velka,zapalena,tvrda a strasne bolela.Okolie hrcky bolo tiez cervene a bolave.Mala som zapal potnej zlazy.Dostala som antibiotikovu mast ktora vobec nezabrala a tak prisli na rad antibiotika.Nastastie zabrali pretoze dalsim riesenim by bol uz len chirurgicky zakrok.Vraj je to tazko liecitelne tak som rada ze som sa toho zbavila pomerne lahko.Odvtedy Driclor nepouzivam,su to asi 3mesiace.No ten pocit sucha mi chyba.Rozmyslam co ine skusit alebo ci sa vratit k Dricloru.No mam obavy z dalsej hrcky lebo to nebolo naozaj nic prijemne.

keida
10. apr 2013

zdravim damy... ja som par dni dozadu pisala o tomto prispevok na svojom blogu... ja uz driclor pouzivam cca 9 rokov a som s nim nadmieru spokojna... mne sadol uplne bez akychkolvek negativnych priznakov.... Pokial ide o jeho pouzivanie, tak toho casu je uz naozaj prilezitostne....

http://katharine-fashionisbeautiful.blogspot.sk...