Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

veronika297
3. feb 2009

adrianka127 awoj 🙂
Dúfam že ti Dufík velmi rýchlo zaberie 😵

adrianka127
3. feb 2009

Ahoj veronika, dakujem...beriem ho od 17 do 26 DC... zda sa mi to neskoro, lebo podla merania BT viem, ze ovulku som mala uz 10 DC... ale takto mi to odporucila doktorka, takze dodrzujem... 🙂
A ty si na tom ako?

annavi
3. feb 2009

veronča dnes som 8 dnik........

adrianka127
3. feb 2009

annavi, ak sa mozem spytat, ty si 8 Dnik po dobrati D a este neprisla mrcha? a testovat si neskusala...?

annavi
3. feb 2009

jeej adrianka...aj ja takto beriem D...sice este len prvy mesiac ale akosi mi nezabral...
tebe dosla mrcha kedy po dobrati D?

veronika297
3. feb 2009

adrianka ja ho tiež beriem od 17 DC do 26 DC ráno a večer 🙂
Teraz čakám na mrchy ktoré sa nechcu rozbehnúť 😒

annavi
3. feb 2009

adrianka no ano dnes som 8 dnik...ja nechapem..min, tyzden som uz mala take mrchovske bolesti ze som dva dni na tabletkach fičala..ale mrcha nikde.......hmmmmm......aj teraz ma trosicku spodok pobolieva...takze nerozumiem......

veronika297
3. feb 2009

necháme sa prekvapiť 😉

adrianka127
3. feb 2009

annavi - na druhy den som mala spinenie a na treti sa uz pekne rozbehla ako hodinky... bola som rada, lebo ja som mala cykly vseliake... aj 50 dnove po vysadeni HAK
veronika - a ty si tiez vysadila Dufik a mrcha nedorazila?

annavi
3. feb 2009

hmm...ja neviem..pochybujem ze som tehu..inac by ma takto brusko nepobolievalo..ako pred mrchou....uz od min. stredy chodim na WCko a mrcha nikde....
a asi si dnes od jedu aj ulejem............hmm
veronca a ty si kolky dnik od dobratia D??akosi som mimo.... 😀

veronika297
3. feb 2009

nie nemám stále mrchu.ja dufík beriem už viac ako rok.
raz sa mi to už stalo že prišla na 11 den od vysadenia.tak ešte počkám asi len zblbli hormony.
Ja som mávala tiež rozhádzané cykly dufik to pekne upravil ale posledné mesiace už to nebolo až také presné.
Skúsim ho celkom vysadiť uvidime čo sa bude diať.

veronika297
3. feb 2009

akurát som sa pozerala do kalendára je to 11 dní.ale dnes mi je nejako divno..Príde určite mrcha.
Ja som si cez víkend dala aj červené vínko a nič.
Bože dnes mám taký blbý deň nič sa mi nechce 😒

annavi
3. feb 2009

veronča chces povedat ze D ti uz posledne mesiace nepomahal a ze ti mrcha chodila ako sa jej zachcelo aj napriek D??hmmm....no ja nerozumiem............a ked ti dosla vtedy na 11ty den od vysadenia D mrcha...mala si vtedy bolesti?myslim pred tym nez si ju dostala?

adrianka127
3. feb 2009

a neskusate si merat BT? ak je vysoka, tak ste tehulky...ak nie, tak len blbnu hormony a mrcha dorazi...

evcam
3. feb 2009

annavi, ale ja ti poviem, ze tie mrchovske bolesti mozu byt aj v tehu a su take iste. a tie intervaly bolesti, ze najprv boli potom neboli. ja na tvojom mieste urcite kupim test a testnem nedopuj sa liekmy a neulievaj lebo ty si na sto percent tehu. daj na mna uvidis, ze na teste budu //. ja neviem preco stale vravis, ze tehu nie si. sprav test a uvidis. a poviem ti sprav ho co najskor pretoze dufik budes musiet uzivat aj v tehu. chod na gyndu nech ti ho predpise. nevymyslaj. ver tomu, ze ty tehu si.
veronca ty tak isto. baby neblbnite ved nemate 15 rokov.

annavi
3. feb 2009

adrianka ja som si meriavala teplotu...ale neverim na to...mala som uz aj nad 37 a mrcha aj tak dosla..hmm..tak asi sa zblaznili hormony...........adria vy sa kolko snazite?

veronika297
3. feb 2009

Áno mrcha mi chodila pravidelne až na posledné asi 3-4 mesiace raz prišla na 11 den ale vtedy som si varila ten alchcem.čaj a bolo mi hrozne zle myslela som že zo mna všetko vypadáva a bolesti ani nehovorím...Potom prišla tuším ale na 5-6 den od dobrania,další mesiac na 10 deň a minulý mesiac prišla načas 3 deň od dobratia a to som ani nevedela že ju mám až potom som začala mať bolesti.
Ked som to hovorila dokymu povedal že je všetko v poriadku.Tak potom neviem prečo sa to začalo diať.A čo sa u mna nestávalo na začiatku bratia D ma nič nebolievalo ani prsia ani bruško a posledné mesiace sa to zmenilo.
Fakt som z toho už blbec.Ked som bola na kontrole na štítnej tak som mala všetko v norme tiež mi povedala že tomu nerozumie prečo mi takto blbnú hormony...a to som nemala ani stresy všetko bolo v pohodičke..

annavi
3. feb 2009

evcam moja..testnem az koncom tyzdna.........nechcem sa sklamat zbytocne ............a potom lutovat ze som zbytocne testovala............radsej toooo este vydrziiim............... 😀

veronika297
3. feb 2009

Ved ja sa na gyndu aj chystám piatok tam určite behnem.Zajtra ráno si urobím test uvidime ....
Evcam má pravdu možno aj sme tehotné..ak víde test negatívny budem vedieť že je chyba niekde inde.
Ja som si teplotu nemerala mám doma ten malý mikroskop kde sa slinami meraju plodné a neplodné dni ale moc tomu neverím.

annavi
3. feb 2009

veronca ale mala si bolesti pred tymi 11 tymi dnami???myslim co ti tak meskala...
pretoze ja ked tak rozmyslam tak ja som mala bolesti min . stredu jak hovado..a to bol akurat 28-29 DC...a vtedy som mala dostat mrchu....podla mna....hmmm...moznoze aj toto haluzenie ju psychicky odhana....... 😅 bodaj by ju aj na 9 mesiacov odohnalo potvoru jednu.........
ja som nepila alchemilku ale zensky caj a tam je aj alchemilka no len v 30 % a aj medovka ..atd.........

adrianka127
3. feb 2009

no ziadna technika nie je stopercentna... 🙂
suhlasim s vami, ked sme sa zacali snazit my, testovala som uz aj na 28 DC a potom som bola zbytocne sklamana...ale piatok urcite otestujte... 🙂 budem drzat palce...

evcam
3. feb 2009

baby a to neviete, ze test moze byt negativny a aj tak ste tehu . niektorym babam ukaze test tehu az na 40DC su take pripady. ja fakt neviem na co cakate. ake sklamanie vsak ked by bol neg. tak idete dalej svet sa nezruti. ja som na tom tak isto. a tri eurace predsa na test aj keby bol neg nie je tak vela. stale sa tu presviedcate o tom, ze nie ste tehu aj ked v kutiku urcite myslite, ze teraz to vyslo. ma neserkajte. trdla. ved zivot je len jeden a treba ho brat taky aky je. 🙂 😀 😉

annavi
3. feb 2009

veronca moja tak ak pojdes na gyndu v piatok tak sa povypytuj.........ze preco to meska .......dofrasa..a ze co maju znamenat tie mrchovske bolesti..ja k Dr pojdem az v pondelok pretoze som volala Dr. a ma dovcu........ale v piatok testnem aj ja ak mrcha nedojde....booze ma bolia kriiize.........a mam akokeby svalovicu na stehnach..... 😒 😖
akokeby na mna sla chripka.ved bodaj by nie ked je vonku taky cas teraz........

veronika297
3. feb 2009

trošku ma bolelo podbruško,ale nie moc..potom to úplne prešlo..ale vtedy som si myslela že som tehotná,bývalo mi zle od žalúdka,mávala som návali tepla,....

annavi
3. feb 2009

oki plati tak v piatok ak nedojde mrcha tak testnem.......ale si myslim ze mi uz ide...mam take ine bolesti.........jaaaj........ 😨

adrianka127
3. feb 2009

juj baby, u vas to ozaj vyzera nadejne tehulkovanie... 🙂 ja som este len 14 DC - ja si este pockam... 🙂

veronika297
3. feb 2009

áno v kútiku duše dúfam že sa to mohlo len podariť.Idem hned zavolať polovičke nech ide do lekárne kupiť testík..nebudem sa aspon tolko stresovat a budem vediet na čom som..
annavi ja mám taký pocit od pondelka ako by na mna niečo liezlo,kríže ma nebolia ale je mi tak divno blbo..
ale pohoda klídek tabáček ..hlavne že ma v práci nikto nenaháňa 🙂

veronika297
3. feb 2009

aj kamarátka ma také bolesti ako ja..sme sa v robote smiali že si obe namyšlame rovnaké veci..ale ona je tušim v polke cyklu.

adrianka127
3. feb 2009

veronika - nezabudni nam potom cim skor napisat vysledok... 😉

evcam
3. feb 2009

no vidite tak sa mi pacite. veronika potom hlas vysledok ale verim, ze budu //
annavi a ty tiez necakaj uz ti dost meska na to aby tam // neboli. pekne naklus do lekarne a testuj. cakam aj od teba len dobre spravicky.
uvidite baby, ze ste pozitivne. 😉