Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

oknosmas
8. apr 2012

@afrika treba skusit testiiik

kvietok228
8. apr 2012

@meggy004 juj uz aby to vsetko bolo aj vy aj my :D sa neviem dovkat to budu teda vytuzene deticky 😵

meggy004
9. apr 2012

@kvietok228 🙂 to teda budú a veru riadne 😉 Krásnu Veľkú noc prajem 😀

kvietok228
9. apr 2012

@meggy004 aj ja tebe a ako si dopadla?ja som bola mokra az do nitky 😀

katika26
9. apr 2012

Ahojte mam otazočku aj ja beriem duphaston uz treti mesiac a uz vcera mala prist men. ale stale nic predtym mi to hned na den prislo a uz tyzden mam strasne citlive bradavky mate aj vy sneho??

angelika_2
9. apr 2012

@micak
ahojček 🙂 čítam, že sa trápiš nad akné, ja som podobný prípad 🙂 čo používaš a čo ti pomáha,??? 🙂 🙂 🙂

angelika_2
9. apr 2012

@katika26
ja som nasadila clostilbegyt no ja som sa tak brutalne vyhadzala no katastrofa ...všade samé akné och ☹ ☹ ☹

angelika_2
9. apr 2012

@katika26
nerobila si si testík?? nebudeš tehu? 😵

majushkab
9. apr 2012

@katika26 asi blba otazka neviem prečo ho berieš ale nemôžeš byť tehotná?

katika26
9. apr 2012

@angelika_2 ja som sa tiez vyhadzala ale take cervene bodky po nohach a rukach a neviem s coho a test som si zatial nerobila po tolkych sklamaniach sa uz aj bojim.
@majushkab beriem ho na upravu menstruacie.

majushkab
9. apr 2012

@angelika_2 ahojky 🙂 ja som sa z clostilu nevyhadzala našťastie no vždy pred ms som mala kopec vyražok no ked beriem dufik tak 1-2 sa mi urobia
@katika26 ak je možnosť že si tehu tak ozaj skus testík podla mna by to mohlo byť lebo vraj po nom nezvykne meškať najme ked doteraz ti chodil načas s dufikom 🙂

angelika_2
9. apr 2012

@majushkab aj ja si myslim že by mala @katika26 testnúť 🙂 aj tie bradavky, že sú citlivé, no možno to niečo značíí 😉 a @majushkab ja som dufik dobrala na 25DC a 30DC som dostala mrchu ☹ a tych 5 dni som ho nebrala neni to chyba? ja som ho mala užívať iba 10 dni 😕

katika26
9. apr 2012

@majushkab ak mi nepride ani zajtra tak si ho stredu spravim kontrolujem si aj krcok a mam ho tvrdy a nizko a tie brdavky je hrozne ani dotknut a mam na nich take supinky suche no uvidim ale uz ani nedufam ze to bude tehotenstvo ☹ snazime sa od oktobra. ☹

majushkab
9. apr 2012

@angelika_2 aj ja ho tak beriem a na ten 5 deň dostanem ms včera som ho dobrala ale ms nečakaám? 😉 😉 mne minule baby poradili nech najskor testnem a potom podla toho ho budem brať dalej alebo ho vysadím...teraz som ani netestovala mala som ho uživať dovčera tak som dobrala no bala som sa 😕 ale som si povedala ak mam byť tehu tak budem a ak ms nepride potom ho možno začnem brať no to ešte uvidíme 🙂

majushkab
9. apr 2012

@katika26 tak sa neboj testnuť už by tam mal byť minimalne duch ak je to tehu 🙂držim päste 😉 my sa snažíme od maja ...

katika26
9. apr 2012

@majushkab dakujem 😅 😅 mam doma test cit. 10 asi to nevydrzim a spravim si ho rano ty uz mas jedno ze? ake si mala priznaky teh.?

majushkab
9. apr 2012

@katika26 tak ono je to u každej ine aj pri každom tehu ale mne začalo byť zle velmi skoro takže som to tehotenstvu ani nepripisovala a prsia sa mi trošinku zväčšili a vytok som mala ani nie vela ani nie malo ale dovtedy som to nemavala to je asi všetko potom neskôr ma začalo bruško bolieť panva ale to až neskor 🙂

katika26
9. apr 2012

@majushkab viem ze je to u kazdej ine len ma to zaujimalo 🙂 dufam ze Ti to nevadi 😉 je tak velmi tuzim po babetku uz aby sa to podarilo 😅

majushkab
9. apr 2012

@katika26 mne to nevadí 🙂 kludne sa pytaj 🙂 to ti verím ja už mam jedno a aj tak velmi tužime po druhom 🙂 no teraz ti to možno vyšlo skus testik a potom daj info som zvedava lebo si myslím že je to tam 🙂 mne ma prisť ms v piatok ale dufam že nedôjde nečakam ju 😉

katika26
9. apr 2012

@majushkab dam vediet aj tebe drzim palce nech ti to vyde 🙂 idem zajtra napisem pa

majushkab
9. apr 2012

@katika26 dobre napíš ahoj a nech su tam // 🙂 😉 😕

katika26
10. apr 2012

@majushkab ahoj tak nic asi je to skoro ale stale mi neprisli dufam ze uz ani nepridu 😉

majushkab
10. apr 2012

@katika26 možno iba skoro si robila ktory DC si?

micak
10. apr 2012

@angelika_2 ahoj 🙂 uprimne, nepouzivas nic - nemam peniaze ani cas nazvys behat po koznych..jedine co mi po vysadeni antiko pomohlo bolo nasvecovanie biolampu..ale to tiez sa mmi niekedy nechce a potom to mina ucinok..takze tak..tebe pomaha daco?

katika26
10. apr 2012

@majushkab dnes je 31d. mam aj pychanie v podbrusku ako pred men. ale ste nic len vytok a stale ma bolia tie bradavky inak nic pocakm do piatku a ak nepride tak si spravim znova 😒

afrika
11. apr 2012

ahojte, nedávno som tu písala...viď o stranu ďalej. v nedeľu som bola na UTZ- ms ešte nikde. ak nepríde do štvrtku mám zas prísť. dnes je 10 deň od dobratia duphastonu. špinenie MINIMÁLNE - takmer žiadne, prsia bolia- aako moc. už mám fakt obavy, že čo sa to deje ☹ . myslím, že tehu určite nie. to by bol iný zázrak 😎 😵 😵 😵

meggy004
11. apr 2012

@kvietok228 hehe - ja som skončila v suchu - bola som u našich a tí oslavujú v suchu 😉 konečne dorazili ovutesty...tak som začala testíkovať ale ešte nič... podľa toho výpočtu by sme mali frčať dnes a zajtra...ale ovutesty dáko s tým nestíhajú 🙂 ale neva - bude zábava 😀

meggy004
11. apr 2012

@katika26 cica - ty si teho.... 😉

meggy004
11. apr 2012

@afrika držím päste 🙂

kvietok228
11. apr 2012

@meggy004 das mi stranku kde si si ich objednavala rozmyslam ze zacnem aj ja znovu skusat 😀 isto sa vam to podari neboj mne mama povedala lebo ta nemohla tiez dlho otehotniet a bola na prefuk vajecnikov a povedala si po tej bolesti ze kedy to bude tedy to bude a o mesiac ostala tehotna tak uz ani ja nato radsej moc nemyslim 😵