Escitalopram Teva

sovitko19
10. nov 2022

ahojte,
prosim, mate niekto skusenosti a tymto konkretnym liekom? ak ano, po akom case ste citili a spozorovali prve zmeny?

a tiez ma zaujima, pribrali ste pocas uzivania alebo ked ste zmenili stravu, pripadne pocitali kalorie, podarilo sa vam hmotnost udrzat? dakujem velmi pekne za odpovede

babajaga
10. nov 2022

Mne nezabral,menili mi na Alventu

vanda323
10. nov 2022

@sovitko19 Ahoj ja beriem a kým zabrali trvalo ťa skoro 2 mesiace ale teraz vďaka Bohu dobre......

sonoio
10. nov 2022

@sovitko19 mne prvy x zabrali,vymikajuco,po' trox mesiacox som bola uplnebfit.druhy xvuz ale Nie..je to dobry liek,a NEMA vela vedlajsich ucinkov

sovitko19
autor
10. nov 2022

dakujem vam velmi pekne za odpovede, ja som ho zacala brat este len dnes, trochu sa bojim vedlajsich ucinkov a tiez ma zaujimalo, kedy realne by som mohla vidiet prve naznaky, ze to ucinkuje, neviem co mam cakat, mam taketo lieky prvy krat

sovitko19
autor
10. nov 2022

@vanda323 super, drzim palce nech dobre aj zostane 🍀

vanda323
10. nov 2022

@sovitko19 Ďakujem ti verím že aj tebe záberu čim skôr....
Neviem prečo ich máš nasedene no ja som sa im dlho vyhýbala a bola to chýba ....

sovitko19
autor
10. nov 2022

@vanda323 predpisal mi ich lekar na panicku uzkostmu poruchu, velmi dlho som odkladala aj vyhladanie odbornej pomoci, pretoze ked mi zacali prve priznaky a nerozumela som tomu, tak som sa stretla s velmi nepeknymi reakciami ci uz obvodnej, zdravotnikov na pohotovosti a podobne, citila som sa hrozne a bala som sa kazdeho dalsieho kroku, az to bolo nevyhnutne ...