Estetická úprava ďasien pri paradentóze

madamne
12. feb 2023

Ahojte.Mam paradentozu a bola som na zakroku.Odobrali mi štep z podnebia a prisili na dasna.Problem je vtom,ze si myslim ,ze to nebude dobre,lebo mne ten step prisili pod tu cast kde mi dasno chyba a nie tam ,kde chyba.Cize podla vsetkeho to esteticky budem mat rovnako s medzerami predtym.Nevidim ani naznak,ze to bude lepsie vyzerat a dasno budem mat prisite na mieste,kde to ani nevidno ked rozpravam.mate niekto podobnu skusenost?

queeninthenorth
12. feb 2023

@madamne vestibulo plastiku som aj ja absolvovala a máš to správne, tak sa to robí, spevnilo sa ďasno a štruktúry pod tým aby sa paradontóza nezhoršovala ale zastavila, ja som po zákroku 3 roky a som spokojná, nemaj strach je to v poriadku

madamne
autor
12. feb 2023

@queeninthenorth juj dakujem za odpoved.ja uz som panikarila,ze som zbytocne na to bola 🙂

timing
12. feb 2023

Kolko takyto zakrok stoji, ak sa smiem opytat?

madamne
autor
13. feb 2023

@timing ahoj,no ja som toho mala na jedno posedenie viacej a platila som ako samoplatca,lebo na SK nezijem a platila som okolo 600e,ale myslim ze konkretne to štepovanie mohlo stat okolo 100e.

madamne
autor
13. feb 2023

@queeninthenorth zase ja 🙂 mozem sa opytat,ci je mozne,ze ten štep nebol dobre prijaty? Tu cast stepu mam uplne bielu,ze vidno ze to tam predtym nebolo.viem,ze sa to dlho hoji a ja mam po ani nie tyzden,tak zase panikarim.

queeninthenorth
13. feb 2023

@timing ja som platila tuším nejakých 260€ na súkromnej klinike

queeninthenorth
13. feb 2023

@madamne to je v poriadku, časom to bude menej viditeľne ale vždy bude poznať že to bude bledšie lebo je to iný druh tkaniva ako sú ďasná, kľudne sa pýtaj ak potrebuješ, nie je problém 🤗

zabzab
16. feb 2023

Ahojte, mna caka tento zakrok a chcem sa opýtať na to ako dlho zakrok trval, ci bol velmi bolestivý aj na cas hojenia (viem, že všetko je individuálne, ale zaujímajú ma vaše skúsenosti). Tiež sa chcem opýtať, či sa robí ešte sklapelom, alebo už len laserom, kedy ste mali kontrolu a či vám aj bolo potrebné následne vybrať stehy a po akej dobe cca? Ďakujem za odpovede 🙂

lnells
8. okt 2023

Ahojte chcem sa opýtať, tiež som po tomto zákroku aktuálne 4dni. Štep je úplne biely vyzerá to hrozne a mám taký biely plak po všetkých spodných dasnach. Mali ste to tiež tak prešlo to? Dali vám aj antibiotika? Lebo mne nie, tiež zakaz umývania zubov a len vyplachovat ústnou vodou corsodil

lnells
8. okt 2023

@madamne prijalo sa ti to je to v poriadku?